آقای «آقاخانی» چرا فصل پنجم سریال «نون خ» داستان ندارد؟

آقای «آقاخانی» چرا فصل پنجم سریال «نون خ» داستان ندارد؟

آفتاب نیوز :

فصل پنجم «نون خ» لوکیشن ثابتی ندارد و تمام آن در جاده و داخل مینی بوس روایت می شود. همه ماجرا ها پیرامون یک شاهین و حضور آن ها در یک نمایشگاه صنایع دستی پیش می رود. به بهانه پخش پنج قسمت از سریال، برخی انتقاد های کاربران را که در بخش نظرات پست های صفحه اینستاگرام «نون خ» منتشر شده است مرور می کنیم.

برخی از مخاطبان این سریال از نبود یک داستان منسجم در قسمت پنجم گلایه کرده و نوشته اند: «خب حالا هی اقوام رو نشون می دن که چی مگه مستنده؟ داستان کو؟ اصلا موضوع به جز یه شاهین دیگه چیه؟ از هر قسمت ده دقیقه هم داستان نداره.»، «یک شب دیگر بدون محتوا گذشت.»، «به نظرم بهترین فصل سریال، فصل دوم بود که اتفاق زلزله پیش اومده و شخصیت ها با یه چالش روبه رو بودن. اگه قراره ادامه ساخته بشه باید یه اتفاقی مثل اون باشه نه اینکه کل فصل سریال بشه ماجرای شاهین و همون داستان های قبلی.»

بعضی مخاطبان معتقدند که روند پیشرفت سریال کند است. چند کاربر نوشته اند: «متاسفانه برخلاف فصل های قبل، این فصل رو انگار بهش آب بستین. هیچ اتفاق جذابی نداره.»، «همه ش دیالوگ بی سروته. آب بستن به فیلمنامه. نه طنز موقعیت، نه کلامی جذاب. از سعید آقاخانی بعیده.»

مخاطبان جدی «نون خ» که فصل های قبل را دنبال کرده اند هم جزو منتقدان جدی این فصل هستند. یکی از آن ها نوشته: «این فصل از نون خ تنها سایه ای از فصل های قبلی این سریاله از اون فصل های جالب و سرگرم کننده رسیده به دیالوگ های معمولی سلمان و شیرین.»

البته برخی هم از قسمت پنجم تعریف کرده اند: «قسمت پنجم از قسمت های قبلی بهتر بود، ولی هنوز با فصل های قبل فاصله زیادی داره.»، ««تا اینجای کار جز قسمت پنجم، جذابیت و موقعیت خاصی نداره. باید فعلا صبر کنیم.»، «عالی بود که وحدت اقوام ایرانی رو به نمایش گذاشتین.» و …

باید دید در ادامه سریال داستان به چه سمت وسویی می رود و آیا انتظار مخاطبان از فصل پنجم برآورده می شود یا خیر.

«نون. خ 5» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی با بازی حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، سیروس میمنت، مجید یاسر، بیژن بنفشه خواه، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، هدیه بازوند، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، ندا قاسمی، ماشاءالله وروایی، صهبا شرافتی و … ساخته شده است. این فصل در شهر های تهران، چابهار، سیستان و بلوچستان، کردستان و کرمان تصویربرداری شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آقای «آقاخانی» چرا فصل پنجم سریال «نون خ» داستان ندارد؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آقای «آقاخانی» چرا فصل پنجم سریال «نون خ» داستان ندارد؟"، کلیک کنید.