آیین گرامیداشت «شهدای خدمت» در رشت برگزار شد – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار نوتیفیکیت، آموزش حجت الاسلام یاسر موسوی رییس عقیدتی سیاسی مرکز آموزش تخصصهای دریایی باقرالعلوم (ع) ظهر یکشنبه ذر مراسم گرامیداشت شهدای خدمت ضمن تسلیت ضایعه دردناک شهادت رییس جمهور فقید ایران و دیگر شهدای خدمت اظهار کرد: حضور حماسی مردم در تشییع شهدای واقعه اخیر در واقع تکریم و تقدیر از کسانی است که جان خود را فدا کردند برای خدا، برای مردم مظلوم، همچنین نشان داد مردم بر عهد و پیمانی که با آرمان ها و ارزش های اسلامی که امامین انقلاب اسلامی ترسیم کردند.

آیین گرامیداشت «شهدای خدمت» در رشت برگزار شد

وی با بیان اینکه همواره خدمت به مردم سرلوحه کار ایشان بود، مسوولان و مدیران کشورمان منش آیت الله رییسی را در همه حوزه ها برای خود الگو قرار دهند، افزود: مردم نیز خواهان حکمرانانی هستند که سخت کوش و خستگی ناپذیر باشد، رییس جمهور شهید نزد مردم اینگونه بود.

وی آیت الله رییسی را اسوه خدمت، تعهد و مسیولیت پذیری همچنین ولایتمداری عنوان کرد و گفت: رییس دولت سیزدهم آرا و نظرات رهبر معظم انقلاب را در همه تصمیم گیرها مورد توجه قرار داده و برای اجرای سیاست های ابلاغی از منظر ایشان به معنای واقعی کلمه ساعی بودند.

آیین گرامیداشت «شهدای خدمت» در رشت برگزار شد

وی همچنین حجت الاسلام «محمدعلی آل هاشم» امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی یکی از این شخصیت ها بود که در تبریز شاهد خدمات او بودیم، گفت: ایشان مردمی بود، به مشکلات مردم گوش می داد، در بین مردم بود و…، رهبر معظم انقلاب از ایشان به عنوان امام جمعه محبوب و معتبر یاد کردند.

گفتنی است در این مراسم هییت رییسه، فرماندهان، کارکنان، دانش پژوهان، خانواده ها و دیگر مقامات لشگری و کشوری به شهدای خدمت ادای احترام کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیین گرامیداشت «شهدای خدمت» در رشت برگزار شد – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیین گرامیداشت «شهدای خدمت» در رشت برگزار شد – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.