اجرای طرح هویتی در خیابان معلم

شهردار منطقه هفت در آستانه روز معلم خبر داد؛

اجرای طرح هویتی در خیابان معلم

شهردار منطقه هفت با حضور در دانشگاه فرهنگیان(مرکز آموزشی شهدای مکه) واقع در خیابان معلم گفت: وجود مراکز آموزشی متعدد در خیابان معلم این خیابان را تبدیل به یک گذر فرهنگی خواهد کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، نصرالله آبادیان شهردار منطقه به پاس روز معلم با حضور در ساختمان شهدای مکه «دانشگاه فرهنگیان» واقع در خیابان معلم در نشست بررسی مسایل و مشکلات این دانشگاه شرکت کرد.

آبادیان در این نشست با تاکید بر تعاملات شهرداری تهران و وزارت آموزش و پرورش گفت: این دو نهاد همواره باهم تعاملات سازنده ای داشته اند و ما هم در منطقه هفت طی تفاهم نامه های که با مدارس سطح منطقه داریم، خدماتی را در راستای ارتقای فرهنگ عمومی کشور و آموزش همگانی ارایه می دهیم.

او به وجود مرکز آموزش شهدای مکه (دانشگاه فرهنگیان) در منطقه هفت اشاره کرد و گفت: خیلی خوشحالم که دانشگاه فرهنگیان در منطقه هفت قرار دارد و می توانیم در جهت افزایش سرانه های آموزشی شهروندان، برنامه ریزی های خوبی را داشته باشیم .

وی تاکید کرد: با توجه به موقعیت مکانی این دانشگاه و قرار گرفتن آن در کنار چندین مدرسه، شهرداری منطقه هفت در تلاش است پیاده روها و معابر پیرامون دانشگاه را تبدیل به یک گذر فرهنگی کند و این کار می تواند محیطی مناسب برای دانشجویان و دانش آموزان باشد.

پیش از سخنان شهردار، رییس دانشگاه فرهنگیان با ارایه آمارهایی از میزان فعالیت این دانشگاه گفت: ظرفیت این دانشگاه 700 نفر است اما هم اکنون 1500 دانشجو در آن مشغول تحصیل هستند در حالی که این ساختمان به دلیل قدمت بالا، مشکلات زیادی دارد و باید فکری برای استحکام آن در برابر حوادث داشته باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای طرح هویتی در خیابان معلم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای طرح هویتی در خیابان معلم"، کلیک کنید.