احتمال دیدار دوستانه والیبال ایران با برزیل/ پایز: صعود به المپیک رویا نیست

احتمال دیدار دوستانه والیبال ایران با برزیل/ پایز: صعود به المپیک رویا نیست

سرمربی تیم ملی والیبال از دیدار دوستانه احتمالی تیم ملی ایران با تیم دوم برزیل پیش از شروع لیگ ملت ها خبر داد.

به گزارش نوتیفیکیت، تیم ملی والیبال ایران 23 اردیبهشت به لیگ ملت های والیبال اعزام می شود تا آخرین شانس خود را برای کسب سهمیه المپیک پاریس امتحان کند. مایوریسیو موتا پایز، سرمربی ایران در مورد تمرینات تیم ملی والیبال گفت: تمرینات به صورت واقعی آغاز شده و همه بازیکنان را در اختیار داریم. با تمام انگیزه برای هدفمان که کسب سهمیه المپیک است تلاش می کنیم. بازیکنان تیم در سطح های آمادگی مختلفی قرار دارند. برخی از آنها تازه به تیم اضافه شده اند و هنوز شرایط تمرین بازی والیبال واقعی 6 به 6 را نداریم.

او ادامه داد: در تمرینات فعلی فشار 50 درصدی روی بازیکنان است و برخی هنوز شرایط بازی را ندارند تا به شرایط ایده آل برسند اما از عملکرد بازیکنان راضی هستم و واقعا خوب هستند.

پایز در واکنش به اینکه صعود به المپیک نوعی رویاپردازی نیست؟ بیان کرد: قطعا واقعیت هایی وجود دارد و امتیازات ما و رقبا مشخص است اما در عین حال این یک رویا نیست. می توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و در انتهای مسابقات می خواهیم بگوییم عملکردی داشتیم که به آن افتخار می کنیم و از این عملکرد راضی هستیم.

او در واکنش به اینکه ایران مشکل سرویس دارد و چه راهکاری برای حل این مساله دارد؟ بیان کرد: راهکار جادویی برای برطرف کردن نقاط ضعف وجود ندارد. این گونه نیست که در مدتی کوتاه بتوانم همه مشکلات تیم را برطرف کنم اما می خواهم اعتماد به نفسی را به بازیکنان منتقل کنم که به وسیله آن بهترین عملکرد را داشته باشند.

سرمربی تیم ملی با اشاره به دعوت از بازیکنان جوان در جمع اردونشینان تیم ملی گفت: دعوت از این بازیکنان به این دلیل بود که نیاز به پویایی و انرژی آنها در تیم داشتیم و پتانسیل لازم را برای حضور در جمع 14 بازیکن نهایی و بازی در لیگ ملت ها دارند.

او در خصوص دیدار تدارکاتی پیش از آغاز لیگ ملت ها اظهار کرد: در پروسه آماده سازی تیم عقب هستیم و خیلی از تیم ها برنامه دیدارهای تدارکاتی خود را بسته اند. خیلی تلاش کردیم که با تیم های مختلف برای برگزاری دیدار تدارکاتی رایزنی کنیم اما در حال حاضر تنها با تیم برزیل که تیم اصلی نیست و تیمی میان الف و ب با ترکیبی جوان تر است احتمالا بازی دوستانه خواهیم داشت.

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احتمال دیدار دوستانه والیبال ایران با برزیل/ پایز: صعود به المپیک رویا نیست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احتمال دیدار دوستانه والیبال ایران با برزیل/ پایز: صعود به المپیک رویا نیست"، کلیک کنید.