احسان علیخانی مجری یک برنامه طنز شد

احسان علیخانی مجری یک برنامه طنز شد

آفتاب نیوز :

احسان علیخانی با اجرای فصل دوم مسابقه «جوکر» وارد چالشی جدید در این عرصه خواهد شد. بعد از «ماه عسل»، «عصرجدید» و برنامه های تحویل سال شبکه سه، «جوکر» یکی از متفاوت ترین برنامه هایی است که علیخانی قرار است اجرای آن را به عهده بگیرد. ریالیتی شویی که فصل دوم آن قرار است با نام «جوکر 2، طبقه بیست ویک» به زودی منتشر شود.

در خبر جدیدی که سایت مجله نوتیفیکیتشات درباره «جوکر» منتشر کرده، حضور احسان علیخانی در جایگاه مجری یا همان گرداننده فصل جدید به صورت رسمی تایید شده است. در این خبر آمده: «نقش احسان علیخانی در این فصل پررنگ تر از فصل قبل است؛ هم در جلوی دوربین و هم پشت دوربین. او همراه با حامد میرفتاحی کارگردانی این سری از جوکر را به عهده دارد.»

در فصل یک اجرای برنامه به عهده سیامک انصاری بود. از آن جهت که انصاری را به عنوان یک کمدین می شناختیم و با شوخ طبعی او آشنا بودیم می توانستیم مطمین باشیم از عهده اجرای مسابقه ای با موضوع خندیدن برمی آید.

احسان علیخانی در فصل اول یکی دوباری در مقام کارگردان جلوی دوربین هم آمد و با شرکت کننده ها گپ زد.

حالا، اما اجرای فصل دوم در اختیار احسان علیخانی قرار گرفته و این چالشی جدی برای او به حساب می اید. علیخانی که سال ها در «ماه عسل» به عنوان مجری شناخته می شد که می تواند مخاطبان را با داستان زندگی مهمان هایش به گریه بیندازد، حالا باید در جایگاهی متفاوت به میدان بیاید.

گرچه علیخانی سال ها اجرای برنامه های تحویل سال نوروز های مختلف را به عهده داشت، اما در هیچ یک از آن ها مستقیما با پدیده خندیدن در ارتباط نبود. حتی در «عصرجدید» هم بیشتر از هرچیز مسیله هیجان و امتیاز و … مطرح بود.

حالا باید علیخانی را روی مبلی که پیش تر سیامک انصاری روی آن می نشست و با مانیتور حرکات شرکت کنندگان را رصد می کرد تصور کنیم. انصاری بار ها در این جایگاه از ته دل می خندید و اشک هایش را پاک می کرد و حتی دلش را از خنده می گرفت و روی مبل ولو می شد. با توجه به شناختی که از علیخانی داریم قرار گرفتن در این جایگاه به احتمال زیاد چالشی جدی برایش خواهد بود.

باید منتظر باشیم و ببینیم «جوکر، طبقه بیست ویک» قرار است با اجرای علیخانی به چه سمت وسویی برود و این مجری چگونه از پس چالشی که پیش رویش قرار دارد برمی اید.

مدت هاست خبر تولید فصل دوم «جوکر» به گوش می رسد، اما هنوز اسامی شرکت کنندگان این فصل به شکل رسمی منتشر نشده است. فقط می دانیم دکور اجرای مسابقه متفاوت از فصل قبل است و یک عنوان خاص هم به جوکر اضافه شده است.

فصل اول مسابقه جوکر از آذر 1400 در پلتفرم مجله نوتیفیکیت منتشر شد و پنج سری شرکت کننده باهم رقابت کردند و نهایتا بعد از برگزاری دو فینال، انتشار آن در تیرماه 1401 به پایان رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احسان علیخانی مجری یک برنامه طنز شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احسان علیخانی مجری یک برنامه طنز شد"، کلیک کنید.