ادامه سریال قدیمی آیینه ساخته می شود؟

ادامه سریال قدیمی آیینه ساخته می شود؟

آفتاب نیوز :

این هنرمند از حال این روزهایش برایمان گفت و تاکید کرد که حالش خوب است.

لطفی ابتدا با بیان اینکه پاهایش هنوز مشکل قدیم را دارند، اما نسبت به قبل خیلی بهتر است می گوید: ممنون از اینکه احوالپرس من هستید. خدا را شکر بهترم و می گذرد، اما پاهایم متاسفانه همان مشکل را دارند، ولی حالم خوب است و زندگی ام را می کنم. برخی ها می گویند غلامحسین لطفی حالش خوب نیست به همین دلیل است که کار نمی کند! یک پا درد کوچک که نشد مشکل، خدا را شکر من حالم خوب است و اگر پیشنهاد خوبی شود با همین پاهایم هم می توانم کار کنم چرا که نه.

چرا می گویند من فراموش شده ام؟!

او در ادامه صحبت هایش با گله از اینکه برخی رسانه ها اینگونه عنوان کرده اند که من فراموش شده ام و کسی حالم را نمی پرسد، خاطرنشان می کند: من احتیاجی ندارم که کسی حالم را بپرسد، چون خودم معمولاً حال همه را می پرسم. من فراموش نشده ام، برخی مطبوعات می گویند امثال من فراموش شده ایم، اما این طور نیست. من اگر کار نمی کنم معنی اش این نیست که فراموش شده ام و به نظرم این حرف توهین آمیز است. هنوز هم هستند کسانی که مرتب حال مرا بپرسند و جویای احوالم باشند، ولی قرار نیست بیشتر دوستان من باشند. برای من بیشتر مردم مهم هستند.

بازیگر سریال های «امیرکبیر»، «محله برو بیا»، «نود شب»، «خانه به دوش»، «پژمان»، «معراجی ها» و «بچه های نسبتا بد» ادامه می دهد: کامنت هایی که برای من می گذارند از کار های قدیمم، نشان دهنده آن است که مردم هنوز هم مرا یادشان است. من هر شب بیش از هزار پیام از جانب مردم و دوستدارانم دریافت می کنم و همین برایم ارزشمند است. این روز ها مردم بیشتر به یاد من هستند تا دوستانم و همین جا تاکید می کنم که زنده بودنم بیشتر به خاطر مردم است آنقدر که به من لطف دارند و همینطور از شما ممنونم که همیشه جویای احوالم هستید.

هنوز هم از تلویزیون طلبکارم

این بازیگر و کارگردان قدیمی در پاسخ به اینکه اگر پیشنهادی شود پس می توانید با همین شرایط کار کنید؟ تاکید می کند: بله چرا که نه البته که پیشنهاد هم می شود و در این دو سال گذشته شاید بگویم حداقل پیشنهاد داشته ام، اما پیشنهاد ها بد است؛ یا داستان ها خوب نیستند و یا نقش ها را نمی پسندم. من قرار نیست هر نقشی را بازی کنم. نمی دانم درست است بگویم یا نه، اما تلویزیون هنوز هم بابت کار های قدیم به من بدهکار است. همین سریال هایی که پخش می کنند از ما اکثراً من و همکارانمان از تلویزیون طلبکاریم.

لطفی تصریح می کند: من حدود 10 یا 15 سال است که کار نکرده ام. عیبی ندارد و برایم مهم نیست من که از گرسنگی نخواهم مرد. سال گذشته مرا خودشان دعوت کردند و به تهران آمدم و برای ادامه سریال «آیینه» با من حرف زدند، اما هیچ خبری ندادند. الان بیش از یک سال است که گذشته و خبری نیست و برایم مهم هم نیست، چون من مطالعه خودم را دارم، فیلم هایم را می بینم و فعالیت های خودم را دارم و خودم را به روز نگه می دارم و زندگی ام را می کنم.

زندگی ام را می کنم

کارگردان سریال «آیینه» یادآور می شود: این روز ها هم بیشتر مشغول تماشای فیلم و نوشتن سناریو هستم، قرار نیست که همه اش را خودم انجام بدهم. من برای خیلی جا ها می نویسم و خودم را لنگ نمی گذارم. خدا را شکر حالم خوب است. اینکه می گویند حالم بد است اشتباه است. یک پا درد کوچک که نشد مشکل. من طی این سال ها تمام تلاشم را کرده ام بی نهایت سریال بازی کرده ام دیگر بس است می خواهم چه کنم مگر.

غلامحسین لطفی صحبت هایش را اینگونه پایان می دهد: آرزوی سلامتی و روز های بهتر برای مردم کشورم دارم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادامه سریال قدیمی آیینه ساخته می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادامه سریال قدیمی آیینه ساخته می شود؟"، کلیک کنید.