اطلاعیه اداره کل زندان های اصفهان درباره «توماج صالحی»

اطلاعیه اداره کل زندان های اصفهان درباره «توماج صالحی»

نوتیفیکیت/اصفهان اداره کل زندان های استان اصفهان درباره ادعاهای اخیر در رابطه با «توماج صالحی» اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش نوتیفیکیت، اداره کل زندان های استان اصفهان در اطلاعیه ای اعلام کرد: این اداره کل درباره ادعاهای اخیر در مورد عدم دسترسی فرد زندانی به نام «توماج صالحی» به تلفن و یا اعطای ملاقات به وی به اطلاع می رساند این زندانی محکوم هم اکنون و بنابر حکم صادره دادگاه انقلاب اصفهان، در زندان مرکزی استان تحمل حبس می کند و برخلاف جوسازی مستمر این مجرم در فضای مجازی و یا اظهارات وکلای نامبرده در مورد ممنوعیت تماس تلفنی و یا تعلیق ملاقات، هم اکنون به مانند سایر زندانیان، دسترسی کامل به این امکانات که در راستای حقوق شهروندی در زندان ها مستقر است، داشته است.

در ادامه آمده است: دسترسی زندانی به تلفن و برقراری تماس دایمی به بیرون نیز مطابق با آیین نامه سازمان زندان ها برقرار است کما اینکه درج شرح حال وکلای زندانی و حتی روایت های شخص در فضای مجازی (ولو به شکل دروغ) به دلیل ارتباطی است که وی به صورت همیشگی با وابستگان و یا آشنایان خویش دارد.

اداره کل زندان های استان اصفهان در ادامه افزوده است: البته دستاویز شدن به ادعاهای کذبی همچون «عدم دسترسی به تلفن»، «قطع ملاقات حضوری» و یا «محرومیت از درمان» و موارد مشابه مبدل به سوژه و حربه نخ نمای این مجرم و دیگر زندانیان محکوم به جرایم امنیتی شده تا همچنان خود را در فضای خبری رسانه های معاند نگه دارند بلکه با جوسازی و دروغ پراکنی، خود را از مجازات قانونی مبری کند.

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه اداره کل زندان های اصفهان درباره «توماج صالحی»" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه اداره کل زندان های اصفهان درباره «توماج صالحی»"، کلیک کنید.