اعزام تیم راه انداز هلال احمر به عربستان برای آماده سازی مراکز درمانی در حج 1403

اعزام تیم راه انداز هلال احمر به عربستان برای آماده سازی مراکز درمانی در حج 1403

رییس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال از اعزام تیم راه انداز هلال احمر به مکه و مدینه برای تدارک و فراهم کردن شرایط ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به زایران کشورمان در حج 1403 خبر داد.

به گزارش نوتیفیکیت، سید علی مرعشی رییس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: تیم راه انداز مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر برای ارایه خدمات به زایران ایرانی حج تمتع، شب گذشته عازم مدینه منوره شد.

وی ادامه داد: این تیم 40 نفره شامل یک پزشک متخصص، 5 پزشک عمومی، یک نفر داروساز، 11 نفر تکنیسین دارویی، یک نفر مهندسی پزشکی، 7 پرستار، 2 تکنسین اورژانس و الباقی از حوزه خدمات و اداری هستند.

مرعشی در ادامه بیان کرد: اعضای این تیم به محض ورود نسبت به راه اندازی درمانگاه های این مرکز در مدینه با برخورداری از تمام امکانات پزشکی، پرستاری و آمبولانس اقدام خواهند کرد.

وی ادامه داد: این اقدام در راستای ماموریت مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر که همان ارایه خدمات سلامت به حجاج بیت الله الحرام است، صورت خواهد گرفت.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر به عنوان زیرمجموعه جمعیت هلال احمر و همکار سازمان حج و زیارت، ماموریت اصلی خود را تامین سلامت زایران حج تمتع، عمره و عتبات عالیات قرار داده و تمام تلاش خود را صرف می کند تا زایران سرزمین وحی و عتبات مقدس با اطمینان از حضور امکانات و متخصصان مجرب ایرانی عرصه پزشکی و سلامت در کنار خود، بدون نگرانی از وضعیت جسمانی خود هرچه بیشتر از سفر خود بهره ببرند.

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعزام تیم راه انداز هلال احمر به عربستان برای آماده سازی مراکز درمانی در حج 1403" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعزام تیم راه انداز هلال احمر به عربستان برای آماده سازی مراکز درمانی در حج 1403"، کلیک کنید.