اعزام تیم های درمانی هلال احمر به عراق در آستانه عید قربان و روز عرفه

اعزام تیم های درمانی هلال احمر به عراق در آستانه عید قربان و روز عرفه

سرپرست معاونت عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از اعزام تیم های درمانی این جمعیت به عراق در آستانه روز عرفه و عید سعید قربان خبر داد.

به گزارش نوتیفیکیت، حمیدرضا لرنژاد، در تشریح جزییات این خبر گفت: در آستانه روز عرفه و عید سعید قربان و همزمان با سفر زایران در این ایام به عتبات عالیات، تیم 44 نفره کادر درمان هلال احمر، شامل پزشکان متخصص در رشته های عفونی و داخلی، عمومی، پرستار، تکنسین فوریت های پزشکی، دارویی، پذیرش، کارشناس آزمایشگاه، کارشناس انفورماتیک برای ارایه خدمات بهداشتی و درمانی در درمانگاه های ثابت به شهرهای مذهبی عراق اعزام می شوند.  

وی با بیان اینکه این تیم ها از امروز و پس از حضور در دوره های آموزشی و جلسات توجیهی به عراق اعزام شدند، گفت: استقرار این تیم ها در شهرهای مذهبی عراق تا پایان عید قربان و روز عرفه ادامه خواهد داشت.  

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعزام تیم های درمانی هلال احمر به عراق در آستانه عید قربان و روز عرفه" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعزام تیم های درمانی هلال احمر به عراق در آستانه عید قربان و روز عرفه"، کلیک کنید.