انعقاد 5 تفاهم نامه برای ایجاد مشاغل پایدار برای خانواده ها

انعقاد 5 تفاهم نامه برای ایجاد مشاغل پایدار برای خانواده ها

با انعقاد 5 تفاهم نامه میان بنیاد حیات کمیته امداد امام خمینی با شرکت های دانش بنیان اقدام به توسعه و ایجاد مشاغل پایدار برای خانواده های تحت پوشش کمیته امام خمینی(ره) شد.

به گزارش نوتیفیکیت در حاشیه دومین نمایشگاه آبادیران، 5 تفاهم نامه میان بنیاد حیات کمیته امداد امام خمینی(ره) با شرکت های دانش بنیان برای توسعه و ایجاد مشاغل خانواده های تحت پوشش این کمیته منعقد شد.

این تفاهم نامه ها به این شرح است:

* تفاهم نامه بنیاد حیات با محبوبه سرابی مدیرعامل یکی از شرکت های دانش بنیان  با موضوع ایجاد مشاغل خرد خانگی با استفاده از تولید پروتیین حشرات

* تفاهم نامه بنیاد حیات با حمیدرضا زمزم، مدیرعامل یکی دیگر از شرکت ها با موضوع راهبری تولید هدایای تبلیغاتی

* تفاهم نامه بنیاد با جمال تاج الدین مدیرعامل یکی دیگر از  شرکت ها با موضوع تامین نیروی کار با مدل کارفرمایی

* تفاهم نامه بنیاد حیات با زهرا رادمنش مدیرعامل یکی دیگر از  شرکت دانش بنیان  با موضوع راهبری کشت گیاه کبر

* تفاهم نامه بنیاد با جواد مضبوط، مدیرعامل یکی از گروه های صنعتی  با موضوع توسعه خنک کن های صنعتی

در این مراسم مهدی روح الهی، معاون توسعه مشاغل مدیرعامل بنیاد حیات وابسته به کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه 21 غرفه این نمایشگاه از مجموعه های کمیته امداد هستند که موفق به توسعه کسب و کارهای خود شده اند، اظهار کرد: یکی از ماموریت های ما تعامل با شرکت های دانش بنیان به منظور ایجاد مشاغل با کیفیت است.

روح الهی خاطر نشان کرد: بیش از 2.3 میلیون خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند و در سال گذشته از بیش از 267 هزار اشتغال در کشور حمایت کردیم از طریق تسهیلاتی که با حمایت بانک ها پرداخت شده است. ما در تلاش هستیم مشاغلی را ایجاد کنیم که هم پایداری داشته باشد و هم بتواند به توسعه اشتغال خانواده های کم درآمد کمک کند.

معاون توسعه مشاغل مدیرعامل بنیاد حیات با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با 5 شرکت، گفت: در طی 3 روز این نمایشگاه تعاملات خوبی با شرکت های حاضر در نمایشگاه برقرار شد، به گونه ای که 70 نوع تعامل با این شرکت ها شکل گرفت و قرار است با 5 شرکتی که توانستیم به توافق اولیه برای همکاری برسیم، با انعقاد تفاهم نامه ای نسبت به توسعه کسب و کارها در سطح استان ها اقدام شود.

به گفته وی این شرکت ها، شرکت هایی هستند که می توانند برای خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) ایجاد اشتغال کنند.

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انعقاد 5 تفاهم نامه برای ایجاد مشاغل پایدار برای خانواده ها" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انعقاد 5 تفاهم نامه برای ایجاد مشاغل پایدار برای خانواده ها"، کلیک کنید.