انواع لرزه گیر لاستیکی

انتخاب نوع ضربه گیر و لرزه گیر لاستیکی

میزان فشار و تناوب ارتعاشات در انتخاب نوع ضربه گیر یا لرزه گیرهای لاستیکی اهمیت بسزایی دارد. لذا با دانستن وزن دستگاه (که ضربه گیر در آن استفاده می شود)، تناوب و فرکانس ارتعاشات و تعداد پایه های دستگاه می توان نوع ضربه گیر لازم را مشخص نمود. در ادامه با نمایندگی ارتعاشات صنعتی ایران همراه باشید.

کاربرد:

انواع ضربه گیر لاستیکی در صنایع مختلف تأسیساتی، شیمیایی، غذایی، فولاد، کشتیرانی و دریایی، راه سازی و ریلی، خودروسازی، پل سازی، نفت و گاز، مس، سیمان، آردسازی و استفاده می شود.

برای آگاهی از آخرین لیست قیمت و خرید اتواع شیر آلات صنعتی می توانید با شماره تماس 09122805383 در ارتباط باشید

روش تولید ضربه گیر و لرزه گیر

پس از انتخاب نوع الاستومر و ساخت کامپاند (مواد خام)، اگر ضربه گیر دارای قطعات فلز باشد، آن ها سندبلاست شده و در اتاق چسب طی دو مرحله آغشته به چسب می شود و سپس برای شکل گیری و پخت به همراه کامپاند لاستیکی در قالب گذاشته و زیر پرس شکل گیری و پخته می شوند. انتخاب نوع الاستومر مصرفی در کیفیت کار نهایی نقش بسزایی دارد.

عملکرد ضربه گیر و لرزه گیر

ضربه گیر و لرزه گیر (دمپر) با جلوگیری از ارتعاشات، لرزشها و هم چنین با جذب انرژی و توزیع آن به شکل های مختلف انرژی، جهت مهار ارتعاشات و لرزشهای ناشی از ماشین آلات و سازه های الکترونیکی استفاده میشود. عایق کردن لرزه و ارتعاشات و هم چنین جذب لرزه و تکان های سخت از ویژگی مهم ضربه گیرها تلقی می گردد. لازم به ذکر است ضربه گیرهایی که با فشارهای آنی و متمرکز مواجه هستند، به علت نحوه قرار گیری، ضخامت دیواره ضربه گیر یا لرزه گیر نباید بیش از حد مجاز باشد.

مزیت استفاده از این لرزه گیرها عبارت است از: مقاومت در برابر تنش های الکتریکی و سیکل های مداوم، عدم فرسودگی در مقابل لرزش، جذب صوت، سهولت در نصب و جابجایی و جلوگیری از تخریب سازه.

این شرکت با دارا بودن قالبهای متعدد این قطعه، توانایی تولید انواع لرزه گیر و ضربه گیر را در اشکال و ابعاد مختلف با توجه به شرایط کارکرد آن دارد. این لرزه گیر و ضربه گیرها بسته به نوع نصب امکان تغییر سایز و تغییر پیچ در ابعاد مختلف را دارند.

شرکت کیمیا صنعت  تولید کننده انواع ضربه گیرهای دو سر مهره، دو سر پیچ، یک سر مهره یک سر پیچ، ضربه گیر سکوی بارگیری، ضربه گیر اسکله، بالشتک الاستومریک، ضربه گیرهای چهارگوش، ضربه گیر نئوپرن، ضربه گیر  مسلح، دمپر لاستیکی، و ضربه گیر پل در متریال های ضد سایش ، ، معمولی می باشد.

توانایی تولید Industrial Valves

توانایی تولید انواع ضربه گیر و لرزه گیر لاستیکی مانند: ضربه گیر پل (بالشتک الاستومریک)، ضربه گیر نئوپرن، ضربه گیر سکوی بارگیری، لرزه گیر و ضربه گیر زیر دستگاه سنگین، ضربه گیر آسانسور، ضربه گیر لاستیکی دو سرپیچ، ضربه گیر لاستیکی یکسر پیچ، ضربه گیر لاستیکی یک سر مهره یک سر پیچ، ضربه گیر لاستیکی دوسر مهره، ضربه گیر ستون پارکینگ، ضربه گیر فندر اسکله، ضربه گیر کله قندی، ضربه گیر لاستیکی مسلح، ضربه گیر الک سنگ شکن، بوش لاستیکی و … را به صورت ترکیبی از لاستیک و فلز دارا می باشد.

هم چنین این شرکت توانایی ساخت انواع لرزه گیر لاستیکی جهت زیر چیلر، هواساز، پمپ، ژنراتور، کولر، فن کوئل، کمپرسور و کلیه دستگاه های صنعتی را دارا می باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انواع لرزه گیر لاستیکی" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی, کسب و کار ایرانی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انواع لرزه گیر لاستیکی"، کلیک کنید.