«اوزونیدس» طلسم گل گهر برابر پرسپولیس را خواهد شکست؟ – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

«اوزونیدس» طلسم گل گهر برابر پرسپولیس را خواهد شکست؟ - خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار نوتیفیکیت، تیم فوتبال گل گهر با کسب 33 امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی قرار دارد. این تیم روز یکشنبه 19 فروردین در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان رو در روی پرسپولیسی قرار خواهد گرفت که دیدار رفت را با یک گل به این تیم واگذار کرد در حالی که اگر داور گل سالم به زعم اکثر کارشناسان داوری «ته ورده» که در نیمه دوم به ثمر رسید را صحیح اعلام می کرد، گل گهر در آن دیدار با شکست تهران را ترک نمی کرد.

گل گهر از سال 1398 توانست جواز حضور در رقابت های لیگ برتر را به دست آورد و از سال به بعد 10 بار رو در روی پرسپولیس چه در رقابت های لیگ برتر و چه در جام حذفی قرار گرفته اما نتوانسته بردی را برابر این تیم به دست آورد.

استفاده از بازیکنان جوان در کنار نفرات با تجربه ای از جمله احمدرضا زنده روح و «روبرتو تورس» باعث شده تا گل گهر بازی تماشاگر پسندی را ارایه دهد و خیلی از کارشناسان از نحوه عملکرد بازیکنان این تیم تمجید کنند. حتی حضور سعید سحرخیران با 20 سال سن و به کارگیری درست او توسط اوزونیدیس باعث شده تا در لیست بازیکنان جوان دعوت شده به اردوی تیم ملی قرار گیرد. و این مربی یونانی با حضور کمی در فوتبال ایران داشته اما همواره جوانگرایی و استفاده از بازیکنان جوان را در دستورکار خود قرار داده است.

گل گهر برای تثبیت جایگاه خود در بین تیم های میانی جدولی نیاز مبرمی به 3 امتیاز دیدار با پرسپولیس دارد به خصوص اینکه ملوان که با دو امتیاز بیشتر یک رده از این تیم در جدول بالاتر است در هفته بیست و دوم کار سختی را برابر نساجی در قایمشهر خواهد داشت و در صورت پیروزی برابر پرسپولیس و شکست ملوان شاگردان اوزونیدیس بار دیگر در جمع 5 تیم بالای جدولی قرار خواهند گرفت.

پیروزی برابر پرسپولیس به یکی از دست نیافتی ترین اتفاقات برای گل گهر تبدیل شده و مدیران این باشگاه امیدوارند تا با حضور مربی یونانی بتوانند شاگردان «اوسمار ویه را» را در سیرجان شکست دهند تا پس از نزدیک 5 سال از حضور خود در لیگ برتر این طلسم را بشکنند. دو شکست 5 بر صفر و 4 بر صفر از سنگین ترین شکست های گل گهر برابر پرسپولیس است و تساوی 3 بر 3 هم از دیگر نتایج پُر گل مصاف این دو تیم به حساب می آید.

علیرضا ابراهیمی با اینکه در خط دفاعی بازی می کرد اما توانسته بهترین آمار را برابر پرسپولیس از خود به نمایش بگذارد و 3 گل به این تیم بزند. این بازیکن بعدها راهی پرسپولیس شد اما در این تیم زیاد مورد استقبال سرمربی وقت سرخ ها قرار نگرفت و پس از با حضور در نساجی هم نتوانست انتظارات را برآورده سازد و خیلی زود از سطح اول فوتبال ایران کنار رفت.

سبک بازی گل گهر در دیدارهای گذشته نشان داده که هیچ تیمی برابر این شاگردان اوزونیدیس کار راحتی نخواهند داشت به خصوص اینکه دو تیم استقلال تهران و سپاهان با حضور در سیرجان در این فصل نتوانسته اند این تیم را شکست دهند و سپاهان نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد و استقلال هم با تساوی یک بر یک کرمان را به مقصد تهران ترک کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«اوزونیدس» طلسم گل گهر برابر پرسپولیس را خواهد شکست؟ – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«اوزونیدس» طلسم گل گهر برابر پرسپولیس را خواهد شکست؟ – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.