اولویت رییس جمهور شهید حضور در مراکز درمانی پرجمعیت محروم بود

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران:

اولویت رییس جمهور شهید حضور در مراکز درمانی پرجمعیت محروم بود

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: شهید حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی تنها رییس جمهوری بود که در دوران ریاست جمهوری خود 4 بار از مراکز آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدید کرده بود.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، عبدالرضا پازوکی در نشست مدیران گروه دانشکده پزشکی با گرامی داشت یاد و خاطره شهید حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی رییس جمهور مردمی عنوان کرد: در تاریخ دانشگاه علوم پزشکی ایران بی سابقه بود که رییس جمهوری 4 بار از مراکز درمانی واقع در مناطق محروم و پر جمعیت بازدید کند و جالب اینکه ساعات و روزهای تعطیل را برای بازدید انتخاب می کردند.

وی افزود: رسالت ما از این پس سنگین تر است و باید در راستای اهداف شهید بزرگوار حجت الاسلام و المسلمین رییسی حرکت کرده و بر آرمان های او جامه عمل بپوشانیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران همچنین خواستار استفاده از هوش مصنوعی در آموزش پزشکی و تقویت گروه ها در زمینه اخلاق حرفه ای شد.

پازوکی گفت: دانشگاه باید ظرفیت ورودی 500 نفر دانشجوی پزشکی عمومی و 30 رزیدنت و همچنین افزایش ظرفیت برای فلوشیپ و دوره فوق تخصص را داشته باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران همچنین پیشنهاد کرد در هر گروه پست معاون بین الملل و معاون درمان ایجاد شود و با استفاده از پیشکسوتان گروه و مدیر اخلاق حرفه ای در گروه و همچنین استفاده از هوش مصنوعی این کار به بهترین شکل انجام شود.

وی با ارایه توضیحات درخصوص تاسیس مراکز آموزشی، درمانی جدید و تکمیل کار بازسازی برخی دیگر از بیمارستان ها از مدیران گروه خواست در تعیین اینکه چه مرکزی برای آموزش رشته آنها مناسب است، مشارکت کنند و نظرات خود را ارایه دهند.

در ادامه رضا فلک معاون پژوهشی دانشگاه نیز در خصوص وضعیت پژوهش در دانشکده پزشکی در سال 2023 توضیحاتی ارایه کرد.

همچنین باقری سرپرست دانشکده پزشکی نیز برضرورت پایان کارهای نیمه تمام تاکید کرد و اولویت را در اتمام فراخوان اخیر و تعیین تکلیف اعضای ضریب k عنوان کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولویت رییس جمهور شهید حضور در مراکز درمانی پرجمعیت محروم بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولویت رییس جمهور شهید حضور در مراکز درمانی پرجمعیت محروم بود"، کلیک کنید.