این استان ها منتظر باران باشتد

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی جدید، گفت: از دوشنبه (3اردیبهشت) این سامانه بارشی در مناطق گسترش خواهد داشت که تمام استان های غربی و شمال را در برمی گیرد.

این استان ها منتظر باران باشتد

آفتاب نیوز :

امیر سرکرده کارشناس هواشناسی با اشاره بر بی سابقه بودن بارش های جنوب و جنوب شرقی طی 50 سال اخیر، گفت: از بعداز ظهر امروز (31 فروردین) یک سامانه جدید بارشی از نواحی شمال غرب وارد کشور خواهد شد؛ بنابراین استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، شمال کرمانشاه، نواحی شرقی لرستان، غرب اصفهان، چهارمحال بختیاری، شمال فارس و کرمان منتظر بارش های بهاری باشند.

این مسوول با اشاره به اینکه این سامانه بارشی تا یک شنبه (2 اردیبهشت) ادامه دار خواهد بود، افزود: از روز دوشنبه (3 اردیبهشت) این سامانه بارشی در مناطق دیگر گسترش خواهد داشت که تمام استان های غربی و شمال را در برمی گیرد.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه تصریح کرد: در روز های آتی مجدد دو سوم مناطق کشور شاهد باران خواهند بود.

وی در پایان دمای امروز (31 فروردین) را 23 درجه بالای صفر اعلام کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این استان ها منتظر باران باشتد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این استان ها منتظر باران باشتد"، کلیک کنید.