بخشنامه جامع معدنی ابلاغ شد

معاون امور معادن و فرآوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، بخشنامه جامع معدنی سال جاری را ابلاغ کرد.

به گزارش نوتیفیکیت، یکشنبه هفته جاری (17 تیر ماه)، رضا محتشمی‌پور در نامه‌ای خطاب به خانه معدن ایران، سازمان نظام مهندسی معدن، اتاق بازرگانی ایران و مدیران کل صنعت، معدن و تجارت 31 استان و جنبو کرمان، بخشنامه جامع معدنی ویرایش ۱۴۰۳ را ابلاغ کرده است. 

طبق آنچه که در این بخشنامه آمده است، بر ملغی بودن کلیه بخشنامه‌های قبلی در موضوعات مختلف صادره توسط ارکان وزارت صمت (به استثنای شورای عالی) تاکیده کرده و متن نهایی بخشنامه جامع معدنی ویرایش ۱۴۰۳ را ذیل این بخشنامه، ابلاغ کرده است.

معاون معدنی وزارت صمت، در ابلاغیه خود توضیح داده که همه بخشنامه‌های وحدت رویه شورای عالی معادن نیز در متن حاضر آمده است اما با توجه به ماهیت حقوقی این شورا هرگونه تفسیر بندهای مندرج در بخشنامه بر خلاف متن مصوبات شورای عالی معادن معتبر و قابل اجرا نبوده و در موارد اختلاف برداشت متن مصرح آرا وحدت رویه شورا ملاک است؛ بنابراین این متن پس از انتشار در سامانه قوانین کشور، لازم‌الاجرا خواهد بود.

بخشنامه جامع معدنی ابلاغ شد

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بخشنامه جامع معدنی ابلاغ شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بخشنامه جامع معدنی ابلاغ شد"، کلیک کنید.