برنامه رتبه بندی معلمان از افتخارات مجلس یازدهم است – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

برنامه رتبه بندی معلمان از افتخارات مجلس یازدهم است - خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار نوتیفیکیت، سلمان اسحاقی صبح چهارشنبه در مراسم تجلیل از معلمان نمونه خراسان جنوبی اظهار کرد: نمی توانیم جایی سخن از شهید و مقام شهادت را بیاوریم ولی حرف از معلم نزنیم.

رییس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: نمی توانیم سخن از سردار سلیمانی و طهرانی مقدم ها بزنیم ولی از معلمان آنان سخن نگوییم.

اسحاقی گفت: دشمنان ما متوجه شده اند اگر روزی بخواهند به انقلاب آسیب بزنند باید به زیر ساخت های تعلیم و تربیتی ما ضربه بزنند.

وی ادامه داد: مجلس و دولت در عمل باید نشان دهند که به معلم و این شغل شریف ارادت دارند.

رییس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: موضوع رتبه بندی معلمان در روند اجرایی نیاز به اصلاحاتی دارد ولی با این وجود مجلس این شجاعت داشت که رتبه بندی معلمان را بعد از 15 سال به نتیجه برساند.

اسحاقی گفت: یکی از افتخارات مجلس یازدهم و دولت سیزدهم همین موضوع رتبه بندی معلمان است که مجلس دوازدهم نیز با تکیه بر لایحه هفتم زیرساخت های بهتری برای اجرای رتبه بندی معلمان رقم خواهد زد.

علیرضا موسوی نژاد، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه تجلیل از مقام علم، آموزگاری و استادی است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان کرد: افتخار معلم این است که در جامعه انسان بذری می کارد که تبدیل به درختی پر ثمر و مفید می شود.

موسوی نژاد افزود: افتخار ما بر این است که روز معلم یادآور نام و مقام استاد بزرگ شهید استاد مطهری است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه رتبه بندی معلمان از افتخارات مجلس یازدهم است – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه رتبه بندی معلمان از افتخارات مجلس یازدهم است – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.