برپایی نمایشگاه نقاشی «در شکوه هفتمین اقرار» در یزد

برپایی نمایشگاه نقاشی «در شکوه هفتمین اقرار» در یزد

نمایشگاه نقاشی «در شکوه هفتمین اقرار» به همت دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در گالری جریان یزد واقع در میدان قرآن آماده بازدید است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، نمایشگاه نقاشی «در شکوه هفتمین اقرار» به همت دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در گالری جریان یزد واقع در میدان قرآن آماده بازدید است.

مینا خداپرست دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی یزد «روایتی از هفت وادی عشق عطار نیشابوری» و «حکایت انا الحق» منصور حلاج را در قالب نمایشگاه هنر مفهومی به تصویر آورده و مخاطب به موازات اندیشه هنرمند به تجربه منحصر به فرد خود می رسد.

مجموعه آثار بر روی بستر هایی به رنگ سیاه و سفید که نشانگر جهان تضادهاست، در کادر مربع و دایره های آینه وار که نماد از درونیات انسان است به تصویر درآمده و مخاطب در این آیین ها خویشتن را مشاهده می کند.

در حاشیه این نمایشگاه، ویدیوی آرتی که در راستای موقعیت کنونی انسان در این جهان که با تضاد های گوناگونی از تعاریف مختلف در باب مفاهیم زیستی و چرایی زیستن مواجه است به بیانی کوتاه از ادراک شخصی پرداخته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برپایی نمایشگاه نقاشی «در شکوه هفتمین اقرار» در یزد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برپایی نمایشگاه نقاشی «در شکوه هفتمین اقرار» در یزد"، کلیک کنید.