به ذوب آهن آمدم تا باز به تیم ملی برسم

به ذوب آهن آمدم تا باز به تیم ملی برسم

آفتاب نیوز :

در پنجره نقل و انتقالات زمستانی سال 1402 بازیکنان باکیفیت و خوب خارجی به فوتبال ایران آمدند که حضور آنها در لیگ ایران را می توان به فال نیک گرفت. یکی از این بازیکنان گریگول چابرادزه مدافع 27 ساله تیم ملی گرجستان است. این بازیکن بعد از اینکه با دینامو باتوی موفق شد عنوان قهرمانی لیگ گرجستان را کسب کند راهی ذوب آهن اصفهان شد.

از حضور در ایران برایمان بگو.

ایران مردم خون گرم و مهمان نوازی دارد به خصوص مردم اصفهان. شاید باورتان نشود من در این مدت به شدت عاشق غذاهای این شهر شده ام. همه چیز در این کشور خوب و ایده آل است و از حضور در ایران لذت می برم.

چه شد به ذوب آهن آمدی ؟

می دانستم ذوب آهن تیم بزرگی در ایران است و حتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز راه یافته. جایگاه کنونی این تیم در لیگ برتر بسیار خوب بود و این تیم شرایط خوبی داشت. بعد از بحث و بررسی که با مدیر برنامه های خود داشتم از بین 3 پیشنهادی که داشتم در نهایت باشگاه ذوب آهن را انتخاب کردم. انتخاب ذوب آهن هم به من کمک می کند و هم این تیم. امیدوارم بتوانیم با این تیم سهمیه آسیا را بگیریم و اتفاق بزرگی را در پایان فصل رقم بزنیم و همچنین بار دیگر به تیم ملی گرجستان دعوت شوم.

کار با محمد ربیعی چگونه است ؟

کار با این مربی خیلی خوب است. هیچ وقت فکر نمی کردم در ایران چنین مربی با دانشی وجود داشته باشد و شور و اشتیاق او در کار مربیگری برای من بسیار جالب توجه است. او تسلط بالایی در کار خود دارد و همه چیز را بررسی می کند. فکر می کنم ربیعی جز مربیان آینده دار فوتبال ایران و آسیا خواهد بود.

برخورد بازیکنان ذوب اهن با تو چگونه بود ؟

استقبال خوب و جالب توجهی از من شدکه اصلا توقع چنین موضوعی را نداشتم. باید بگویم خوشحال هستم که در کنار آنها حضور دارم. امیدوارم بتوانم با تلاش و کمک یکدیگر بتوانیم شرایط ذوب آهن را بهتر کنیم و به سهیمه آسیا دست پیدا کنیم.

تجربه بازی در تیم ملی گرجستان را نیز داری.

من از کودکی رویایی پوشیدن لباس تیم ملی را برتن داشتم و به آن رسیده ام. هر فوتبالیستی در هر جای دنیا تلاش می کند تا به لباس تیم ملی کشور برسد و من نیز به دنبال همین موضوع هستم. متاسفانه برخی از شرایطی که در فوتبال رخ می دهد من را از تیم ملی دور کرد و در تلاش هستم تا دوباره به لباس تیم ملی برسم.

با این تیم در مقابل تیم های بزرگی قرار گرفتی، نظرت چیست؟

گرجستان در قاره اروپا حضور دارد و به هر حال تیم های بزرگی در این قاره حضور دارند و ما با آنها روبه رو می شویم. تقریبا بازی با تیم های بزرگ برای ما عادی شده است. امیدوارم روزی بتوانم با تیم ملی کشورم به جام جهانی راه پیدا کنم و این آرزوی من از کودکی است.

شروع خوبی در ذوب آهن داشتی

نخستین تجربه من در لیگ ایران در مقابل پرسپولیس بود که می دانم یکی از تیم های خوب ایران است. در این بازی مربی از من در سمت راست خط دفاعی استفاده کرد. او از من می خواهد علاوه بر شرکت در کارهای دفاع در حمله نیز حضور موثری داشته باشم و اتفاقا این شرایط همان است که من می خواهم. چرا که به خوبی می توانم این کار را انجام دهم و فکر می کنم عملکرد خوبی در این بازی داشتم و در یک صحنه مانع گلزنی بازیکنان پرسپولیس شدم. در ادامه در بازی با هوادار نیز یک پاس گل دادم و فکر می کنم در این بازی مستحق پیروزی بودیم. من یک بازیکن هجومی هستم و رفته رفته شرایط من بهتر خواهد شد و خوشحال هستم که می توانم به ذوب آهن کمک کنم.

حرف آخر:

می دانم در ایران مردم وارد سال جدید شده اند و شروع سال نو برای آنها با شور و اشتیاق قابل توجهی همراه است. امیدوار هستم در این سال روزهای شاد و خوشی در انتظار آنها باشد و اتفاق خوبی رقم بخورد. همچنین آرزو می کنم در پایان فصل اتفاقات بزرگی برای ذوب آهن و هواداران این تیم رقم بخورد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به ذوب آهن آمدم تا باز به تیم ملی برسم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به ذوب آهن آمدم تا باز به تیم ملی برسم"، کلیک کنید.