جستجو برای یافتن بالگرد رییس جمهور ادامه دارد/ اعزام تیم های امدادی از 4 استان به ورزقان

جستجو برای یافتن بالگرد رییس جمهور ادامه دارد/ اعزام تیم های امدادی از 4 استان به ورزقان

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت اقدامات امدادی انجام شده درپی سقوط بالگرد رییس جمهوری در منطقه ورزقان را تشریح کرد.

بابک محمودی در گفت وگو با نوتیفیکیت درباره آخرین اقدامات انجام شده از سوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درپی سقوط بالگرد حامل رییس جمهوری در منطقه ورزقان، گفت: به دنبال این حادثه تیم های امدادی از چهار استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردیبل به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه 20 تیم علمیاتی به محل اعزام شده اند، گفت: سگ های جستجو و نجات، پهپادها و تیم های امدادی به محل اعزام شده اند و جستجو در محل ادامه دارد، اما تاکنون بالگرد یا آثاری از آن پیدا نشده است.

محمودی با بیان اینکه نیم ساعت پیش نیز یک فروندبالگرد برای جستجو به محل اعزام شد، گفت: این بالگرد در نزدیکی منطقه پرواز کرد اما شرایط جستجو به دلیل شرایط جوی و مه شدید وجود نداشت. اما به محض اینکه هوا اجازه بده، جستجوی هوایی نیز آغاز خواهد شد.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اضافه کرد: از مردم می خواهم که از حضور در محل خودداری کرده و اخبار را فقط ازرسانه های رسمی پیگیری کنند.

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جستجو برای یافتن بالگرد رییس جمهور ادامه دارد/ اعزام تیم های امدادی از 4 استان به ورزقان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جستجو برای یافتن بالگرد رییس جمهور ادامه دارد/ اعزام تیم های امدادی از 4 استان به ورزقان"، کلیک کنید.