جلوگیری از مرگ زودرس با مصرف این ویتامین

جلوگیری از مرگ زودرس با مصرف این ویتامین

آفتاب نیوز :

ویتامین D یکی از ویتامین های لازم برای بدن و از ویتامین های محلول در چربی است که به رشد و استحکام استخوان ها از طریق کنترل تعادل کلسیم و فسفر کمک می کند و هم چنین موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. محققان انیستیتوی پزشکی در آمریکا معتقدند که کمبود ویتامین D در خون خطرناک است و نه تنها احتمال بروز بیماری های استخوانی را افزایش می دهد، بلکه به مغز نیز آسیب می رساند.

ویتامین D که به عنوان ویتامین آفتاب نیز شناخته می شود، یک ماده مغذی برای افرادی است که می خواهند عمر طولانی داشته باشند. کمبود ویتامین D با عوارض مرتبط با افزایش سن، مانند بیماری های قلبی عروقی، سرطان و تخریب عصبی مرتبط است. افراد می توانند با مصرف مکمل و رفع کمبود ویتامین D، ریسک ابتلا به این بیماری ها را کاهش دهند و به طور بالقوه عمر طولانی تری را تجربه کنند.

تحقیقات اخیر نشان می دهد افرادی که سطح ویتامین D در خونشان پایین است، دو برابر بیشتر از افرادی که ویتامین D کافی مصرف می کنند، در معرض مرگ زودرس هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلوگیری از مرگ زودرس با مصرف این ویتامین" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلوگیری از مرگ زودرس با مصرف این ویتامین"، کلیک کنید.