حدس می زنید حلقه هوشمند سامسونگ چند قیمت خورد؟

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت، گلکسی رینگ (Galaxy Ring) سامسونگ ظاهراً در ایالات متحده با قیمتی بین 300 تا 350 دلار و اشتراک ماهانه کمتر از 10 دلار عرضه می شود.

یکی از منابع آگاه بازار می گوید که سامسونگ درحال آماده شدن برای عرضه گجت پوشیدنی گلکسی رینگ است. اما غول کره ای هنوز جزییات قیمت یا هزینه حق اشتراک گلکسی رینگ را تایید نکرده است.

حدس می زنید حلقه هوشمند سامسونگ چند قیمت خورد؟

قیمت احتمالی گلکسی رینگ سامسونگ فاش شد

سامسونگ درحال آماده شدن برای عرضه گجت پوشیدنی Galaxy Ring است. گلکسی رینگ احتمالاً در رویداد گلکسی آنپکد که گفته می شود در 10 جولای (20 تیرماه) برگزار می شود، از راه می رسد. تاکنون اطلاعات زیادی در مورد حلقه هوشمند گلکسی رینگ منتشر شده است. اما هنوز مشخص نیست که این گجت پوشیدنی قرار است با چه قیمتی عرضه شود. حالا یکی از منابع آگاه بازار ادعا می کند که محدوده قیمت احتمالی حلقه گلکسی سامسونگ را می داند. همچنین ادعا می کند از هزینه حق اشتراک ماهانه احتمالی آن مطلع شده است.

طبق اطلاعات فاش شده، گلکسی رینگ سامسونگ با قیمت حدود 300 تا 350 دلار عرضه خواهد شد. این گجت پوشیدنی جدید ظاهراً قیمتی رقابتی با Oura Ring 3 در محدوده 300 دلار خواهد داشت. مدل Heritage حلقه Oura قیمتی 300 دلاری و مدل Rose Gold Horizon قیمتی 250 دلاری دارد.

گفتنی است حق اشتراک سالانه Oura Ring 3 برابر با 71.88 دلار است که دسترسی به طیف کاملی از ویژگی ها را فراهم می کند. هنوز مشخص نیست آیا سامسونگ می خواهد با حق اشتراک احتمالی 10 دلار در ماه چه امکاناتی را دراختیار کاربران قرار بدهد. این منبع آگاه صحبت از اشتراک کمتر از 10 دلار برای بازار ایالات متحده می کند.

درنظر داشته باشید که هنوز هیچ یک از جزییات مربوط به قیمت و حق اشتراک، به طور رسمی توسط سامسونگ تایید نشده است. درحالی که دسترسی به ویژگی های سلامتی در گلکسی واچ 6 نیازی به پرداخت حق اشتراک ندارد، تعیین هزینه برای گلکسی رینگ می تواند ناخوشایند به نظر برسد؛ مگر اینکه سامسونگ برنامه هایی برای افزایش ارزش این خدمات در نظر داشته باشد.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حدس می زنید حلقه هوشمند سامسونگ چند قیمت خورد؟" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حدس می زنید حلقه هوشمند سامسونگ چند قیمت خورد؟"، کلیک کنید.