حضور مسعود کیمیایی در اجرای نمایش «مرگ با طعم نسکافه»

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت، بابک صحرایی پس از پایان اجرای شب اول، در صحبت هایی گفت: امشب اسطوره تکرار نشدنی فرهنگ و هنر ما در اینجا حضور دارد. بزرگمردی که سینمای حقیقی را در ایران پایه گزاری کرد و بیشتر از 50 سال است که روی بلندترین قله هنر ایران ایستاده است. تاریخ فرهنگ و هنر ایران تا همیشه مدیون ایشان خواهد بود. افتخار این را داریم که امشب نمایش خود را به استاد مسعود کیمیایی تقدیم کنیم.

او افزود: علاوه بر آقای کیمیایی، امروز میزبان جناب مجید مظفری هستیم. او بازیگری است که من از نوجوانی طرفدارش بودم. همچنین از حضور جناب جواد طوسی(منتقد سینما) و رحیم نوه سی(نقاش) نیز تشکر می کنم.

کارگردان نمایش «مرگ با طعم نسکافه» در ادامه صحبت هایش، از همه عواملی که در شکل گیری این نمایش او را یاری رسانده اند، تشکر کرد.

«مرگ با طعم نسکافه»، نمایشی 6 پرده ای است که با استفاده از کلید واژه های مهم زندگی به روایتِ برش های دراماتیک در زمان حال، دهه سی و صد سال گذشته می پردازد. از نکات جالب توجه این اجرا، حضور پررنگ موسیقی است.

حضور مسعود کیمیایی در اجرای نمایش «مرگ با طعم نسکافه»

حضور مسعود کیمیایی در اجرای نمایش «مرگ با طعم نسکافه»

بهنام شرفی، نیکی مظفری، گل ناز عباسی، بهراد محمدی، روشنک رضایی نوتیفیکیت و بابک صحرایی بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش می پردازند.همچنین محمدرضا عیوضی و مسعود امامی به عنوان خواننده – بازیگر در این اجرا حضور دارند.

از دیگر عوامل این اثر می توان به مجری طرح: نازنین صحرایی، طراح صحنه و لباس: منیره ملکی، طراح گریم: مهتاب حسنی، طراح حرکت: مهرگان بذرافشان، بازیگران فرم: مهرگان بذرافشان، روشنک رضایی نوتیفیکیت، حدیث محمودوف، ملینا مشایخ، آویسا شریفی، موسیقی متن: ستار اورکی، سرپرست موسیقی زنده: امیر مهراد، آهنگساز قطعات باکلام: حامی، علی موثقی، امیرعباس حسن زاده، تنظیم کننده قطعات باکلام: حامی، علی موثقی، امیر مهراد، نوازندگان: صادق نورانی، محمدرضا بختیاری، فرناز ساحری و روزبه سیاه منصوری، دستیار کارگردان: شهرزاد پورفرد، عکاس و طراح پوستر: کیارش کاویان و مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: حامد قریب اشاره کرد.

عکس ها از نیلوفر دهباشی

220

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور مسعود کیمیایی در اجرای نمایش «مرگ با طعم نسکافه»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور مسعود کیمیایی در اجرای نمایش «مرگ با طعم نسکافه»"، کلیک کنید.