حمید مطهری: گل محمدی فنی ترین مربی است

حمید مطهری: گل محمدی فنی ترین مربی است

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت؛ حمید مطهری در نشست خبری قبل از بازی با استقلال تهران، اظهار داشت: ما به حمایت هواداران نیاز داریم. طرفداران و تیم همه باید یکدل و همدل باشیم و نشان بدهیم روی سکو و داخل زمین به معنای واقعی یک تیم هستیم. استقلال تیم قابل احترامی است. اگر بتوانیم حمایت و احساسات را با کیفیت فنی ترکیب کنیم، تیم فوق العاده ای خواهیم بود. از آقای زنوزی تشکر می کنم. این تیم را همه جوره حمایت می کنند. همه به صورت یک تیم و همدل مثل سربازهای جنگجو برای تراکتور می جنگیم. امیدوارم فردا یک روز خیلی خوب برایمان باشد و هواداران را با دل شاد راهی خانه هایشان کنیم.

وی در خصوص برنامه های تراکتور برای بازی فردا، گفت: پنجمین روز است که به تبریز آمده ام. قبل از بازی با ذوب آهن حداکثر تلاش را انجام دادیم تا تیم از نظر روحی و ذهنی به شرایط خوب بازگردد. باتوجه به نتایج هفته های اخیر، تراکتور از نظر روحی شرایط خوبی نداشت که با مدنظر قراردادن محدودیت زمانی از نظر تعداد جلسات تمرینی، سعی کردیم تیم را از نظر فنی و ذهنی آماده یک بازی بزرگ کنیم.

مطهری با تاکید بر اینکه تراکتور تیم با اصالت و بزرگی است، عنوان کرد: استقلال تیم با انگیزه ای بوده و در صدر جدول برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کند؛ اما نباید فراموش کنیم، ما هم همواره تیم خیلی بزرگی هستیم.

مربی تراکتور در خصوص حساسیت بازی با استقلال و مسیولیتی که بر عهده گرفته است، بیان کرد: من در کنفرانس خبری قبلی هم گفتم. صادقانه آمده ام کار کنم و دنبال پست و مقام نیستم. وضعیت سختی بود، شاید خیلی ها در آن شرایط قبول مسیولیت نمی کردند. از بازیکنان و مدیران تیم هایی قبلاً کار کرده ام بپرسید. همواره در نهایت تعهد کار را جلو برده ام. در حال حاضر مسیولیت فنی تیم را عهده دار هستم و کار کردن در تراکتور برایم افتخار است. به عنوان کادر حرفه ای کار خودمان را پیش می بریم. همیشه به هواداران احترام می گذاریم. بازی قبلی در رختکن گفتم شما بجنگید و تلاش کنید، هوادار هم پشت تان می آیند؛ البته اصلاً نمی دانستم آن صحبت هایم ضبط می شود. ما باید ارتباط خوبی با هواداران داشته و به معنی واقعی یک تیم باشیم تا در نهایت تراکتور نتیجه بگیرد.

مطهری در پاسخ به این سوال که با تفکر خودتان پیش می روید یا نکات فنی از سوی آقای گل محمدی به شما منتقل می شود؟ بیان کرد: آقای گل محمدی عزیز بنده، مربی بزرگ و فنی ترین مربی است. من همیشه هر جا بودم با ایشان ارتباط داشتم و اکنون نیز در ارتباط هستیم، ولی الان مسیولیت فنی تیم با من است.

وی درباره ضعف تراکتور روی ضربات ایستگاهی، گفت: نهایت تلاش را انجام می دهیم تا از این ناحیه ضربه نخوریم؛ البته کمی موضوع زمان بر است. استقلال روی ضربات ایستگاهی تیم خوبی بوده و در جلسه فنی و تمرینات تلاش می کنیم تا از این نقطه، آسیب نخوریم. همه تیم ها نقاط ضعف و قوت دارند و سعی می کنیم نقاط ضعف را به حداقل رسانده و نقاط قوت را تقویت کنیم.

مربی تراکتور در خصوص محرومان و مصدومان تراکتور برای دیدار با استقلال، توضیح داد: بعد از بازی با ذوب آهن ریکاوری خوبی داشتیم و توانستیم انرژی بازیکنان را بازسازی کنیم. مصدومیت یکی از بازیکنان 50 – 50 بوده و وضعیت او عصر امروز مشخص می شود.

وی در خصوص نقش دیدار تراکتور و استقلال در تعیین قهرمان امسال، بیان کرد: تراکتور تیم بزرگی بوده و برای حیثیت و آبروی خودمان می جنگیم و نگاهی به جدول نداریم. ملوان پشت سرمان در جدول قرار دارد و با تمام انرژی می خواهیم در این بازی برای کسب پیروزی تلاش کنیم.

مطهری در رابطه با نبود برخی بازیکنان استقلال در مصاف با تراکتور، بیان کرد: برخی از این بازیکنان در هفته های گذشته هم نبودند. این نفرات همچون آقای سید حسینی، بازیکنان بزرگ و قابل احترامی هستند. ما آنان را آنالیز کرده ایم و تمرکزمان روی تیم خودمان است. استقلال نفرات جایگزین خوبی دارد و سعی می کنیم بهترین نمایش تراکتور را داشته باشیم.

وی در رابطه با نتایج تراکتور مقابل تیم های مدعی و همچنین سبک بازی استقلال، گفت: من روزی که آمدم از آقای خمز و کادرشان تشکر کردم. با گذشته کاری نداریم و رو به جلو نگاه می کنیم. سبک های مختلفی در فوتبال وجود دارد و من به عنوان مربی به تمامی سبک ها احترام می گذارم. فوتبال تخریبی و دفاعی یک نوع سبک بازی بوده و به من مربوط نیست. استقلال تیم قابل احترام بوده و سعی می کنیم بهترین نتیجه را کسب کنیم تا دل هواداران را شاد کنیم.

مطهری در خصوص سبک بازی تراکتور و صحبت های سرمربی ذوب آهن مبنی بر رو آوردن تراکتور به بازی مستقیم، گفت: مالکیت توپ ما مقابل ذوب آهن خیلی بیشتر از حریف بود و فوتبال کلاسیک ارایه دادیم. برخی روزها برد برای تیم حیاتی است و مجبور می شویم از فلسفه مان دور شده و به دنبال آیتم های دیگر باشیم. ما در بازی با ذوب آهن به اجبار از این سبک استفاده کردیم و جواب داد. با تغییر مربی، تغییر سبک رخ می دهد و در دیدار با ذوب آهن می خواستیم تیم غیرقابل پیش بینی باشیم و نتیجه داد و توانستیم برنده شویم.

وی در رابطه با اولویتش از نظر فنی و سورپرایزهایش برای بازی فردا، بیان کرد: تا فردا صبر کنید. امیدوارم بهترین اتفاقات رخ دهد. همواره از سوالات فنی استقبال می کنم و بعد از بازی در خصوص موضوعات فنی پاسخ خواهم داد.

وی در رابطه با میزان آمادگی حسین پورحمیدی برای بازی فردا، گفت: میزان آمادگی پورحمیدی در بازی با ذوب آهن مشخص بود. او دروازه بان بزرگی است و در تیم ملی هم حضور داشت. او با عملکردش این موضوع را اثبات کرد. دوست دارم هواداران تیم را حمایت کرده و یکدل باشیم. اینکه هواداران روی سکو با تیم همدل باشند، خیلی مهم بوده و برای شادی آنان تمام تلاش مان را به کار می گیریم. بازیکنان از هواداران انرژی می گیرند؛ چرا که تیم متعلق به آنان بوده و سعی می کنیم پیروز شده و آن را به هواداران تقدیم کنیم. ما به عنوان افراد حرفه ای تلاش می کنیم کارمان را انجام داده و هواداران را خوشحال کنیم.

مطهری در خصوص نوع قراردادش با تراکتور، گفت: من به عنوان مسیول فنی تیم مسیولیت پذیرفته ام. خیلی از عناوین همچون سرمربی و مربی، مهم نیست. شما من را نفر آخر تیم بدانید. من برای کمک به تراکتور آمده ام. نمی دانم دنبال چه موضوعی هستید. اینکه سرمربی می آید یا نه، از مدیریت باشگاه بپرسید. من یک خدمتگزار در تراکتور هستم و نهایت تلاش را انجام می دهم؛ فرقی ندارد نفر اول باشم یا صدم.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمید مطهری: گل محمدی فنی ترین مربی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمید مطهری: گل محمدی فنی ترین مربی است"، کلیک کنید.