دانشگاهیان نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت کشور دارند

دانشگاهیان نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت کشور دارند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر تأکید کرد که دانشگاهیان نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت کشور دارند.

آمنه فیروزآبادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت ضمن دعوت از مردم و دانشگاهیان برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیر با اشاره به اینکه دانشگاهیان به‌عنوان نهادی پویا و فعال در جامعه، نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت کشور دارند، گفت: مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم و یک وظیفه شرعی و ملی است.

وی با تأکید براینکه مشارکت حداکثری آحاد جامعه در انتخابات موجب تقویت پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد، افزود: مشارکت فعال و مسئولانه دانشگاهیان در انتخابات ریاست جمهوری، فرصتی بهتر برای تأمین آینده درخشان‌تر کشور مهیا می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با اشاره به آیه شریف «…انَّ اللَّهَ لَا یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُوا مَا بِأَنفُسِهِمْ» تاکید کرد: خداوند متعال در قرآن به صراحت اعلام کرده که «حال هیچ قومی دگرگون نخواهد شد تا زمانی که خود آن قوم حالشان را تغییر دهند» و این آیه شریفه بیانگر این است که مردم جامعه در تعیین سرنوشت کشور نقش بسزایی دارند.

فیروزآبادی با تأکید بر سخنان مقام معظم رهبری مبنی براینکه «هرکس به ایران علاقه‌مند است در انتخابات شرکت کند»، افزود: نگاه تمامی کشور‌های دنیا به انتخابات ایران است و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، کشور را در برابر دسیسه‌های دشمنان بیمه خواهد کرد.

وی، یاد و خاطره آیت‌الله شهید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان را گرامی داشت و با دعوت از عموم مردم و دانشگاهیان برای حضور پرشور در انتخابات گفت: با یاری خدا، مردم ایران اسلامی و جامعه دانشگاهیان در روز جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ با حضور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب رئیس جمهور اصلح، حماسه دیگری خلق خواهند کرد و با انتخاب رئیس جمهوری متعهد و انقلابی، برگ زرین دیگری به کارنامه پرافتخار جمهوری اسلامی ایران خواهند افزود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشگاهیان نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت کشور دارند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشگاهیان نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت کشور دارند"، کلیک کنید.