دبیرکل PUIC شهادت آیت الله رییسی را به قالیباف تسلیت گفت

دبیرکل PUIC شهادت آیت الله رییسی را به قالیباف تسلیت گفت

دبیرکل اتحادیه پارلمانی کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی، در پیامی خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی، شهادت آیت الله رییسی و هییت همراه ایشان را تسلیت گفت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، قریشی نیاس، دبیر کل اتحادیه پارلمانی کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی، در پیامی خطاب به محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی، شهادت آیت الله رییسی و هییت همراه ایشان در جریان سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

جناب آقای دکتر قالیباف

رییس محترم مجلس شورای اسلامی

با نهایت تاثر و تالم، خبر دردناک ازدست دادن شهید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری اسلامی ایران و شهید دکتر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه و شهید علی آل هاشم امام جمعۀ شهر تبریز و شهید مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و دیگر همراهان را دریافت کردیم.

این فاجعه برای امت اسلامی که رییس جمهوری ایران و همراهانش تا آخرین لحظات عمر در خدمت آنان بودند، شوک بزرگی را به همراه داشت. این حادثه پس از افتتاح یکی از بناهای توسعه ای در مرزهای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان رخ داد.

این حادثۀ دردناک و غم انگیز نمادی عمیق و قدرتمند را نشان می دهد، زیرا مرزهای بین کشورهای اسلامی حوزه های توسعۀ اقتصادی را تشکیل می دهد که منجر به پیشرفت و شکوفایی بیشتر به نفع مسلمان در هر کجا که هستند می شود، زیرا همیشه با خیرخواهی مشترک به همسایه نگریسته شده است.

اینجانب از این طریق به مجلس شورای اسلامی و رهبری و مردم ایران تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای آن شهیدان رحمت الهی را مسیلت می نمایم.

از خداوند متعال برای خانواده های آنان و ملت ایران صبر و شکیبایی و حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر هر بدی و سربلندی بیشتر مسیلت دارم.

عالی جناب، احترامات فایقۀ اینجانب را پذیرا باشید.

ارادتمند،

محمد قریشی نیاس

دبیر کل PUIC.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دبیرکل PUIC شهادت آیت الله رییسی را به قالیباف تسلیت گفت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دبیرکل PUIC شهادت آیت الله رییسی را به قالیباف تسلیت گفت"، کلیک کنید.