درخواست جالب از هواداران فولاد: گول نخورید!

درخواست جالب از هواداران فولاد: گول نخورید!

فولاد خوزستان بعد از شکست مقابل استقلال در 3 هفته پایانی برای بقا در مسابقات خواهد جنگید. فولادی ها دو بازی از سه بازی آینده خود را در اهواز مقابل ذوب آهن و پیکان برگزار می کنند و در هفته پایانی میهمان نساجی مازندران هستند.

در چنین شرایطی عبدالله ویسی سرمربی فولاد از هواداران تیمش خواست در دو بازی خانگی آینده حامی تیم باشند و اسیر برخی حواشی نشوند. ویسی در این خصوص گفت: «فولاد شخصیت قهرمانی و آسیایی داشته است و بسیار پشتوانه قوی ای دارد. ما همه وجود خود را می گذاریم و با قدرت مسابقات را ادامه می دهیم تا بتوانیم در دو بازی آینده امتیاز کامل را بگیریم و بازی آخر در قایمشهر برایمان تشریفاتی بشود.»

او ادامه داد: «دو بازی خانگی در پیش داریم و با تمام وجود بازی می کنیم تا مردم خوزستان را خوشحال کنیم. فقط خواهشم این است که مردم خوزستان گول برخی افراد را نخورند. الان زمان انتقاد نیست و باید پشت هم باشیم تا نتایج لازم را کسب کنیم. عده ای هستند که فرافکنی می کنند تا جو را خراب کنند. باید حواسمان را جمع کنیم و بدون حاشیه و با آرامش کارمان را جلو ببریم

گفتنی است فولاد خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر روز اول خرداد ماه میزبان ذوب آهن اصفهان است.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست جالب از هواداران فولاد: گول نخورید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست جالب از هواداران فولاد: گول نخورید!"، کلیک کنید.