دعوت از پاسور جوان برای حضور در تیم ملی والیبال ایران – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

دعوت از پاسور جوان برای حضور در تیم ملی والیبال ایران - خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت ها 2024 از 15 خرداد در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شده است و با 32 مسابقه در مدت 6 روز تا 20 خرداد پیگیری خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در این هفته از ساعت 6:30 صبح روز جمعه 18 خرداد به مصاف بلغارستان خواهد رفت.

جواد کریمی پاسور لژیونر تیم ملی والیبال کشورمان که در هفته نخست از ناحیه مایع گوش میانی دچار مصدومیت شده بود، پس از معالجه و بهبودی در شهر ریو، همراه با کاروان والیبال کشورمان راهی کوکورا محل برگزاری هفته دوم لیگ ملت های والیبال در ژاپن شد. متاسفانه ناراحتی وی از ناحیه گوش میانی مجدد عود کرد و باعث شد این بازیکن در دو مسابقه اخیر نتواند تیم ملی والیبال کشورمان را همراهی کند.

امروز پس از مسابقه مقابل برزیل موتا پایز در جلسه ای با حضور کادر پزشکی، سرپرست تیم ملی و جواد کریمی تصمیم گرفت با توجه به تشدید بیماری این بازیکن و با تشخیص پزشک مبنی بر استراحت وی، جواد کریمی را از لیست تیم ملی خارج کند و یک بازیکن دیگر را تا رسیدن پاسور دوم جایگزین کند. بنا بر این تصمیم مقرر شد امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی مقدمات سفر عرشیا به نژاد را مهیا کند تا در اسرع وقت به جمع ملی پوشان در ژاپن ملحق شود.

گفتنی است با توجه به برنامه های پروازی مسیر تهران تا کوکورا و برنامه مسابقات تیم ملی در ژاپن، عرشیا به نژاد روز شنبه 19 خرداد به جمع ملی پوشان خواهد پیوست و جواد کریمی راهی تهران خواهد شد.

میلاد عبادی پور، مهدی جلوه، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، محمدرضا حضرت پور، پوریا حسین خانزاده، امین اسماعیل نژاد، امیرحسین اسفندیار، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، محمد بربست، محمد ولی زاده، مرتضی شریفی، متین احمدی، مبین نصری و امیرحسین ساداتی بازیکنان حاضر در هفته دوم لیگ ملت ها هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت از پاسور جوان برای حضور در تیم ملی والیبال ایران – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت از پاسور جوان برای حضور در تیم ملی والیبال ایران – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.