دو خبر خوب برای نکونام و استقلالی ها

دو خبر خوب برای نکونام و استقلالی ها

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت؛ کوین یامگا مدافع – هافبک فرانسوی تیم فوتبال استقلال در تعطیلات نیم فصل در برخورد با امید حامدی فر از ناحیه چشم با مصدومیت شدید روبه رو شد و با وجود انجام چند جراحی، یک چشمش بانداژ دارد و نمی تواند تا پایان فصل آبی پوشان را همراهی کند.

به نقل از نوتیفیکیت یامگا در تمرینات استقلال به کادر فنی اعلام کرده که دلتنگ بازی کردن بوده و حاضر است با یک چشم هم بازی کند. با این وجود و با توجه به دستور پزشکان، مدافع فرانسوی استقلال مجوز بازی ندارد. قرار است آخرین بررسی ها از چشم یامگا توسط پزشکان صورت بگیرد و اگر نتایج مثبت بود برای فصل آینده آماده بازی کردن شود.

خبر دیگر اینکه آرمین سهرابیان مدافع تیم فوتبال استقلال نیز که به دلیل مصدومیت در سه دیدار اخیر آبی پوشان حضور نداشت، در تمرینات روزهای اخیر حاضر بود و مشکلی برای همراهی تیمش در دیدار با فولاد خوزستان ندارد.

او و رافایل سیلوا پس از چند هفته غیبت، مجوز بازی دریافت کردند و می توانند با تصمیم کادر فنی در ترکیب استقلال به میدان بروند.

تیم استقلال فردا (دوشنبه) در چارچوب هفته بیست وهفتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان می رود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دو خبر خوب برای نکونام و استقلالی ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دو خبر خوب برای نکونام و استقلالی ها"، کلیک کنید.