رقابت فرزاد فرزین با جواد عزتی در قطب شمال

رقابت فرزاد فرزین با جواد عزتی در قطب شمال

آفتاب نیوز :

فصل اول سریال زخم کاری که بر اساس کتاب 20 زخم کاری نوشته محمود حسینی زاد و با نگاهی به تراژدی مکبث ویلیام شکسپیر ساخته شده بود، یکی از سریال های پربیننده شبکه نمایش خانگی بود. این سریال با بازی جواد عزتی و رعنا آزادی ور داستان تاجری بود که از راننده مدیر هلدینگ به عضوی از هیات مدیره تبدیل شده می شود. او با وسوسه و دستور زنش مدیر هلدینگ را می کشد و به تدریج با قتل بقیه اعضای هیات مدیره صاحب تمام هلدینگ می شود. اما در آخر و بعد از این که خانواده اش از هم می پاشد، توسط معشوقه پیشینش به قتل می رسد.

فصل دوم سریال با کنجکاوی های زیادی شروع شد. تماشاگرانی که ماجرای مالک را در فصل یک دنبال کرده بودند، حالا مشتاق بودند بقیه داستان را ببینند به خصوص که مالک که در انتهای فصل اول ظاهرا کشته و دفن شده بود، در این فصل دوباره زنده شده بود. اما این تماشاگران هرگز آنچه را انتظار داشتند، به دست نیاوردند. شخصیت مالک هرچند بی منطق و بسیار غیر واقعی بعد از دفن در تابوت و زیرزمین زنده مانده بود،، اما عملا در سریال حضور نداشت. مهدویان خطر چنین داستان باورناپذیری را به جان خریده بود تا شخصیت اصلی داستانش در فصل دوم حضور داشته باشد. به خصوص که تماشاگران به جواد عزتی در این نقش واکنش های بسیار خوبی داده بودند، اما با وجود این از این شخصیت به هیچ وجه نتوانسته بود استفاده کند. او را در خانه ای حبس کرده بود و به جایش میثم، پسرش، را تبدیل به نقش اصلی کرده بود، در حالی که این شخصیت اصلا چنین ظرفیتی نداشت. ضمن این که در هر قسمت چند شخصیت جدید وارد می شدند و بعد بدون این که به داستان کمکی بکنند یا جذابیتی داشته باشند، از داستان خارج می شدند.

به همین دلایل، این فصل نتوانست رضایت بینندگانش را به همراه داشته باشد. حالا باید دید که در فصل سوم که جزییاتی از آن منتشر نشده، چه اتفاقی برای سریال خواهد افتاد.

قطب شمال و داستان کنت مونت کریستو

یکی دیگر از سریال هایی که به زودی پخشش از شبکه نمایش خانگی شروع می شود، سریالی است به اسم «قطب شمال» که اولین تجربه کارگردانی سازنده اش، امین محمودی یکتا، محسوب می شود. در قطب شمال فرزاد فرزین که دیگر نشان داده به بازیگری علاقه زیادی دارد، برای اولین بار نقش اول را بازی می کند و همینطور نازنین بیاتی، آناهیتا درگاهی، امیرحسین فتحی، فرزاد حسنی، عباس جمشیدی فر، شهرام قایدی، نگار فروزنده، شهروز دل افکار، روح الله زمانی، فرهاد آییش، امیر دژاکام و بهادر زمانی در آن حضور دارند.

این مجموعه برگرفته از رمان کنت مونت-کریستو از الکساندر دوما است و داستان همایون و ارغوان را روایت می کند که در آستانه ازدواج، قربانی خیانتی هولناک می شوند. همایون پشت دیوار های زندان برای انتقام از سامان لحظه شماری می کند که مرگ از راه می رسد. آرشام یکتا متولد می شود. دختری به نام صحرا کنارش قرار می گیرد تا مسیر انتقام از خاین ها برای آرشام هموار شود.

قطب شمال از روز هفتم اردیبهشت منتشر می شود و در واقع جایگزین سریال گناه فرشته خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت فرزاد فرزین با جواد عزتی در قطب شمال" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت فرزاد فرزین با جواد عزتی در قطب شمال"، کلیک کنید.