«رویداد صدرا» بهترین فرصت برای ارتباط دانشجویان با صنعت است

«رویداد صدرا» بهترین فرصت برای ارتباط دانشجویان با صنعت است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان تاکید کرد که «رویداد صدرا» بهترین فرصت برای ارتباط دانشجویان با صنعت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، «رویداد صدرا» با حضور صاحبان صنایع و شرکت های تولیدی، دانش بنیان و جمعی از مسیولان استانی و شهری آبادان و خرمشهر و استقبال پرشور دانشجویان و استادان در سالن آمفی تیاتر و ساختمان پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان برگزار شد.

در این نمایشگاه نمایندگان بیش از 20 سازمان، شرکت و صنایع شاخص منطقه با محور «صنعت، دانشگاه و راه اشتغال» حضور داشتند و همزمان با این رویداد سرای نوآوری فناوری های نوین شیلات و علوم دریایی گشایش یافت.

این تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان و شرکت تحلیگران علوم سگال در زمینه توسعه همکاری های دوجانبه برای بهره گیری از ظرفیت طرفین به منظور ایجاد ارتباط موثر، فعال و ارایه راه حل های مناسب بومی و کاربردی درراستای توسعه علمی و فناوری در کشور، حمایت از ایده ها و طرح های کاربردی و نوآورانه از طریق جذب سرمایه گذاری، هدایت و فراهم آوردن زمینه حضور هرچه بیشتر متخصصین و نخبگان در صنعت، کارآفرینی و اشتغال زایی به ویژه برای فارغ التحصیلان دانشگاه و متخصصین از طریق ارتقای سطح فناوری و توسعه کسب و کار در زیست بوم نوآوری در مجموعه متمرکز سرای نوآوری فناوری های نوین در شیلات و علوم دریایی پارک نوآوری و فناوری های نوین در شیلات و علوم دریایی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان منعقد شد.

«رویداد صدرا» بهترین فرصت برای ارتباط دانشجویان با صنعت است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان در این مراسم گفت: «رویداد صدرا» فرصت آشنایی با مشاغل، مهارت ها و حرفه ها را برای دانشجویان فراهم می کند، همچنین صنایع توانمندی های دانشجویان را بهتر می شناسند و فرصت مناسبی است تا آموزش ما همسو با نیازمندی های صنعت و مهارت های مورد نیاز آنها باشد.

سعید عباسی نیا با بیان اینکه این طرح هر 6 ماه یکبار در دانشگاه برگزار می شود تا ارتباط و همکاری با صنعت بیشتر شود، دانشجویان متناسب با توانمندی هایشان و نیاز های صنعت ثبت نام می شوند تا در قالب طرح پویش بتوانند بخشی از فعالیت های آموزشی و مهارتی خود در صنعت را نشان دهند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان از صاحبان صنایع و شرکت های تولیدی، دانش بنیان که در برگزاری این رویداد همکاری کردند قدردانی کرد و افزود: در کنار این رویداد دیدار های خوبی بین اصحاب صنعت و دانشگاهیان و دانشجویان برقرار شد و این ارتباط می تواند زمینه های همکاری آینده را در این زمینه تکمیل کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«رویداد صدرا» بهترین فرصت برای ارتباط دانشجویان با صنعت است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«رویداد صدرا» بهترین فرصت برای ارتباط دانشجویان با صنعت است"، کلیک کنید.