رییس‌جمهور باید شبانه‌روز پای کار مردم باشد – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

رییس‌جمهور باید شبانه‌روز پای کار مردم باشد - خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار نوتیفیکیت، حسین محمدی شامگاه شنبه در آئین افتتاح ستاد مردم ایران در استان زنجان، اظهار کرد: ما به دنبال این هستیم که فردی همانند شهید رئیسی بر مسند قوه مجریه نشسته و بتواند شبانه‌روزی برای مردم کار کند و در نهایت جان عزیز خود را در راه خدمت به مردم از دست بدهد.

وی با یادآوری اینکه وقتی شرایط کشور، منطقه و جهان را مشاهده می‌کنیم، خواهیم دید که انتخابات هشتم تیرماه برخلاف انتخابات گذشته که همواره نگران این بودیم که انتخابات باعث بدتر شدن اوضاع کشور شود، امروز به دنبال این هستیم که شخصی را انتخاب کنیم که مسیری را که شهید رئیسی شروع کرده بود را به سرمنزل مقصود برساند، افزود: امیدواریم شاهد رخ دادن اتفاقات بهتری در فضای داخلی کشور و فضای بین‌المللی باشیم.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه از زمان به شهادت رسیدن آیت‌الله رئیسی تا به امروز رئیس‌جمهور نداشتیم، خاطرنشان کرد: چون ایران به ثبات رسیده است، به همین خاطر شرایط در حالت طبیعی مسیر خود را طی کرد و امیدواریم رئیس‌جمهوری وارد این عرصه شود که بتواند در مقابل این مردم عزیز و نجیب کارهای ارزشمندی انجام دهد و شاهد اتفاقات مثبتی در حوزه‌های مختلف باشیم.

مسؤول بسیج دانشجویی استان زنجان با بیان اینکه در چند روز باقی‌مانده تا روز سرنوشت‌ساز انتخابات، همه ما باید تلاش کنیم که مهم‌ترین اصل را که همان حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است را جامه عمل بپوشانیم، عنوان کرد: رئیس‌جمهوری می‌خواهیم که همانند شهید رئیسی شبانه‌روز پای کار مردم باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس‌جمهور باید شبانه‌روز پای کار مردم باشد – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس‌جمهور باید شبانه‌روز پای کار مردم باشد – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.