رییس جمهور شهید به حوزه فرهنگ و کتاب نگاه ویژه ای داشت – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

رییس جمهور شهید به حوزه فرهنگ و کتاب نگاه ویژه ای داشت - خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار نوتیفیکیت، به مناسبت چهلمین روز شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان، سوگواره اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه با عنوان «اربعین شهید رئیسی عزیز و شهدای پرواز اردیبهشت» با حضور جمعی از شاعران، نویسندگان و هنرمندان ظهر یکشنبه در سالن همایش کتابخانه آیت الله خامنه ای برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، مهدی توکلیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم ضمن خیر مقدم به داوطلبان جمعیت داوطلب هلال احمر و کتابداران حاضر در مراسم گفت: این برنامه ادای دین اصحاب فرهنگ هنر و رسانه نسبت به خدماتی است که از رییس جمهور شهید به یادگار مانده است و در نمایشگاه عکسی که به همت همکارانم برگزار شده، تعدادی از خصلت های نیک این شهید عزیز به تصویر کشیده شده است.

وی در ادامه تاکید کرد: دولت سیزدهم و شخص رییس جمهور شهید، نگاه ویژه ای به حوزه ترویج و توسعه کتاب و کتابخوانی داشتند و در این دولت، پروژه های بسیار مهمی از جمله کتابخانه مرکزی قم به سرانجام رسید و همچنین حضور ایشان در جمع کتابداران برگزیده روز کتابدار، نشان از اهمیت ایشان به فرهنگ و به خصوص کتابخوانی بود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قم همچنین ابراز داشت: ابلاغ ویژه به استانداران دولت سیزدهم در تکمیل پروژه های کتابخانه های مرکزی، راه اندازی کتابخانه های سیار از جمله اقدامات ایشان در توسعه عدالت فرهنگی و انس بیشتر مردم با کتاب و کتابخوانی بود که امیدواریم با انتخاب هوشمندانه مردم در ۱۵ تیرماه، این مسیر ادامه دار باشد و بتوانیم از خون شهیدان خدمت و شهدای هشت سال دفاع مقدس استان پاسداری کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس جمهور شهید به حوزه فرهنگ و کتاب نگاه ویژه ای داشت – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس جمهور شهید به حوزه فرهنگ و کتاب نگاه ویژه ای داشت – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.