ساخت «زیردریایی هوشمند» در ایران

ساخت «زیردریایی هوشمند» در ایران

به گزارش نوتیفیکیت، امیر خیام در گفت و گو با نوتیفیکیت، اظهار کرد: متخصصان و فناوران این شرکت دانش بنیان موفق به ساخت زیردریایی هوشمند شدند که توانایی کنترل هیبریدی دارد و بر پایه فناوری هوش مصنوعی است. همچنین این محصول اتوماتیک بوده و توسط پهپاد حمل می شود.

این فعال فناور شناسایی عیوب و بازرسی دقیق تاسیسات زیرابی، هدفگذاری و تغییر هدف، انجام عملیات هایی مثل جوشکاری زیر آب و حمل قطعات زیر آب را از توانایی ها و قابلیت های این زیردریایی هوشمند برشمرد.

مدیر این شرکت دانش بنیان درباره صادرات این محصول دانش بنیان به سایر کشورها گفت: در حال حاضر با دو کشور حاشیه خلیج فارس، امارت و عمان رایزنی شده است اما ما برای صادرات و فروش محصول در کشورهای خارجی به دلیل تحریم ها و نحوه انتقال پول با چالش هایی مواجه هستیم و از طرف دیگر چون خدمات پشتیبانی ارایه می دهیم به دلیل تحریم ها با مشکلاتی مواجه هستیم.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت «زیردریایی هوشمند» در ایران" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت «زیردریایی هوشمند» در ایران"، کلیک کنید.