سرپرست حجاج ایرانی عازم سرزمین وحی شد – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

سرپرست حجاج ایرانی عازم سرزمین وحی شد - خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت، سیدعباس حسینی رییس سازمان حج و زیارت نیز در این سفر که همراه با زایران چند کاروان حج به مقصد مدینه منوره صورت می گیرد، سرپرست حجاج ایرانی را همراهی می کند.

حجت الاسلام والمسلمین نواب پیش از ترک تهران در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با دست اندرکاران حج امسال گفت: پایه شعار حج امسال، قرآن محوری، همدلی و وحدت است و این مهم همواره مورد تاکید ایشان و امام راحل (ره) بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین نواب افزود: اقتدار اسلامی و در امتداد آن، برایت از مشرکان و بیزاری جستن از ظالمان نیز از محورهای حج است.

سرپرست حجاج ایرانی تصریح کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری پیرامون ویژگی های حضرت ابراهیم (ع)، برای حج امسال کتابی تحت عنوان «ابراهیم شناسی» جهت ارایه در محافل انس و معرفت تهیه شده است.

حجت الاسلام والمسلمین نواب تاکید کرد: مساله مهم برایت از مشرکان قطعاً در چارچوب قوانین کشور عربستان و در جهت تقویت اتحاد مسلمین خواهد بود.

نماینده مقام معظم رهبری گفت: امسال هم برنامه های مختلف فرهنگی در هتل ها برگزار خواهد شد و امیدواریم کشور عربستان زمینه برگزاری دعای کمیل در طبقات مسجدالنبی را فراهم سازد.

وی افزود: آنچه در حج باید محقق شود آرامش حج است زیرا زایران ما حدود 17 سال در انتظار حج بوده اند و باید بتوانند در آرامش عبادت خود را انجام دهند.

در مراسم بدرقه سرپرست حجاج ایرانی و رییس سازمان حج و زیارت در ترمینال سلام فرودگاه بین المللی امام خمینی (تهران)، جمعی از مدیران بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت نیز حضور داشتند.

سرپرست حجاج ایرانی خود نیز پیش از سوار شدن به هواپیما، زایران کاروانهای ایرانی را که همسفر او بودند و از ترمینال سلام عازم سرزمین وحی می شدند، از زیر قرآن گذراند و برای همه آنان، آرزوی سفری امن، آرام و موفق کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرپرست حجاج ایرانی عازم سرزمین وحی شد – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرپرست حجاج ایرانی عازم سرزمین وحی شد – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.