شهادت جمعی از اعضای خانواده هنیه در غزه + عکس و فیلم

شهادت جمعی از اعضای خانواده هنیه در غزه + عکس و فیلم

3 فرزند و تعدادی از نوه های اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس در غزه به شهادت رسیدند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، شبکه الجزیره از شهادت سه پسر و تعدادی از نوه های اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس در بمباران ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی خبر داد.

شهادت سه فرزند و چند نوه هنیه در حمله جنایتکارانه ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه الشاطی در غزه رخ داد.

منابع فلسطینی هم تایید کردند که حازم، امیر و محمد اسماعیل هنیه به همراه سه نوه رییس دفتر سیاسی حماس در منطقه «الشاطی» غزه به شهادت رسیده اند و ارتش اشغالگر خودروی حامل آنها را هدف قرار داده است.

هنیه رییس دفتر سیاسی حماس در واکنش به شهادت جمعی از اعضای خانواده اش اظهار کرد که خدا را به خاطر افتخاری که با شهادت سه نفر از فرزندانم و برخی نوه هایم نصیبم کرد، شکر می کنم. همه فرزندان ملت و خانواده های فلسطینی در غزه بهای سنگینی را با شهادت فرزندانشان دادند و من هم یکی از آنها هستم.

وی افزود: خانواده ما حدود 60 شهید داده است. نزدیک به شصت نفر از اعضای خانواده من به شهادت رسیدند و جایگاه خانواده من مانند همه ملت فلسطین است و هیچ فرقی میان آنان وجود ندارد. رژیم صهیونیستی تصور می کند با هدف قرار دادن فرزندان رهبران فلسطین و مقاومت ، عزم و اراده ملت ما را خواهد شکست. ما به رژیم اشغالگر می گوییم که این خون ها فقط باعث ثبات و پایداری ما روی اصول و پایبندی ما به سرزمین مان خواهد شد. رژیم صیهیونیستی به هیچ یک از اهدافش نخواهد رسید و این قلعه سقوط نخواهد کرد. هدفی را که دشمن از طریق کشتار و تخریب و نسل کشی نتوانست محقق کند، هرگز در مذاکرات نیز نخواهد توانست محقق کند.

لحظه اطلاع هنیه از شهادت فرزندانش

رییس دفتر سیاسی حماس افزود: با این درد ها و خون ها، آینده و آزادی را برای ملت و آرمان فلسطین و امت اسلام می سازیم. فرزندان شهید من افتخار زمان، مکان و حسن خاتمه را کسب کردند. فرزندان من همراه با دیگر ملت در نوار غزه ماندند و آنجا را ترک نکردند.

شهادت جمعی از اعضای خانواده هنیه در غزه

 

مراسم وداع با فرزندان اسماعیل هنیه که در روز عید سعید فطر بر اثر حمله پهپادی صهیونیست ها به شهادت رسیدند، برگزار شد.

«محمد عبدالسلام» سخنگوی انصارالله یمن در این باره گفت: شهادت سه تن از پسران و تعدادی از نو های اسماعیل هنیه را که در نتیجه حمله تجاوزکارانه اسراییل به شهادت رسیدند به رییس دفتر سیاسی جنبش حماس تسلیت می گوییم. این فداکاری های بزرگ در کنار مردم غزه و کرانه باختری اشغالی، استواری ملت فلسطین را مقابل استکبار و ظلم اسراییل تقویت می کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهادت جمعی از اعضای خانواده هنیه در غزه + عکس و فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهادت جمعی از اعضای خانواده هنیه در غزه + عکس و فیلم"، کلیک کنید.