شهرداری های مازندران 15 هزار میلیارد تومان درآمد داشتند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

شهرداری های مازندران 15 هزار میلیارد تومان درآمد داشتند - خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار نوتیفیکیت، احمد توکلی شنبه شب در نشست با شهرداران مازندران با بیان این که دومین کنگره ملی شهدای مازندران نوتیفیکیت امسال برگزار می شود و نیاز به مشارکت و حمایت همه اقشار جامعه نی باشد، اظهار کرد: این کنگره پس از 10 سال در استان برگزار می شود و انتظار می رود تا همه شهرداران مازندران برای هرچه بهتر برگزار شدن این کنگره عظیم که با یاد و نام شهدا است، همکاری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه شهرداران جهت نامگذاری میادین و خیابان های شهری به نام شهدای گرانقدر اقدام کنند، افزود: همچنین شهرداران برای دیوارنویسی و دیوانگاری، فضاسازی محیطی سطح شهرها، کمک به تدوین کتاب ها و تولید مستندات، جمع آوری مستندات شهدا و ساخت المان دفاع مقدس تا زمان برگزاری کنگره وارد عمل شوند.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران تمرکز بر اعتبارات در طرح های عمرانی را ضامن تحول خوبی در شهرستانها دانست و یادآورشد: حدود 13 هزار میلیارد تومان مجموع درآمد شهرداری ها و همچنین بیش از 2 هزار میلیارد تومان توسط دهیاری های استان محقق شده است.

توکلی با بیان اینکه هفته دولت پارسال تجمیع طرح های مدیریت شهری و روستایی با حدود 5 هزار و 500 میلیارد اعتبار تومان محقق شد، تصریح کرد: اولویت شهرداران در مدیریت شهری، اجرای طرح های عمرانی کلان باشد چرا که مازندران، استان هم تراز با برخی از استان های بزرگ کشور است اما در اجرای طرح های عمرانی نتوانست هم تراز آنها پیش برود.

وی گفت: از شهرداران خواست تا به مناسبت دومین کنگره شهدا، چند طرح کلان عمرانی در استان تدارک و عملیات اجرایی آن آغاز کنند.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه مازندران، استان جلگه ای و جنگلی و با بارش مناسب است و باید مهندسی رودخانه ها و جمع آوری آب های سطحی مدیریت و خشک سالی و تنش آبی نداشته باشیم، اظهار کرد: تامین آب شرب استان از محل آب های سطحی فقط 15 درصد است و باید مدیریت مُدَوَن بر این بخش حاکم باشد.

توکلی افزود: اولویت طرح های عمرانی مازندران مشخص و در بودجه امسال گنجانده شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهرداری های مازندران 15 هزار میلیارد تومان درآمد داشتند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهرداری های مازندران 15 هزار میلیارد تومان درآمد داشتند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.