شهرداری ها و بخشداری ها متولی بهسازی سواحل هستند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

شهرداری ها و بخشداری ها متولی بهسازی سواحل هستند - خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار نوتیفیکیت، احمد وحیدی شامگاه پنجشنبه در حاشیه سفر دولت به مازندران و بازدید از شهرستان چالوس اظهار کرد: سواحل باید در اختیار شهرداری ها قرار بگیرد و شهرداری ها آن را برای استفاده عموم آماده کنند، همچنین در سواحل خارج ازحوزه شهری نیز بخشداری ها موظف به ساماندهی هستند.

وی با اظهار اینکه سالم سازی و بهسازی سواحل بسیار مهم است، خواستار توجه ویژه به آن شد و با اشاره به مشکل یکطرفه شدن جاده چالوس و بروز مشکلات برای مردم بومی منطقه افزود: رفع این مشکل، درخواست و مطالبه به حق مردم مرزن آباد و روستاهای بالادست است و پلیس راهور باید راهکار لازم را برای رفع این مشکل پیدا کند.

وی با بیان اینکه دولت هزار و 200 میلیارد تومان اعتبار برای حل این مشکلات و بهسازی جاده چالوس در نظر گرفته است، ادامه داد: برای رفع ترافیک شهری چالوس باید شهرداری طرح توجیهی آماده و به سازمان ارایه کنند تا نسبت به بهبود آن اقدام شود.

وزیر کشور با اشاره به نیمه کاره بودن زیرگذر نواب چالوس گفت: دولت کمک می کند تا هر چه زودتر این پروژه تکمیل شود و علاوه بر این به ساماندهی رودخانه کمک خواهد شد.

وحیدی گفت: چالوس پذیرای خیلی عظیم مسافران و گردشگران است و تلاش می شود متناسب با شرایط موجود نسبت به ایجاد و تقویت زیرساخت ها اقدام شود زیرا این شهرستان قدمگاه 21 هزار شهید بوده و ارزش های معنوی آن بالا است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهرداری ها و بخشداری ها متولی بهسازی سواحل هستند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهرداری ها و بخشداری ها متولی بهسازی سواحل هستند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.