شهید آیت الله رییسی، رییس جمهور ابدی ایران اسلامی ماند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

شهید آیت الله رییسی، رییس جمهور ابدی ایران اسلامی ماند - خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت، سیدعلی مهاجر عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت درگذشت شهادت گونه رییس جمهور ایران اسلامی و هیات همراه اظهار کرد: شهید آیت الله رییسی، رییس جمهور ابدی ایران اسلامی ماند، مراسم شهیدان خدمت، فرصتی برای تبیین گفتمان و سیره شخصیتی رفتاری و عملی این شهیدان است.

وی افزود: مراسم شهیدان خدمت علاوه بر حقی که به گردن ما دارند، تجدید پیمانی برای پیمودن راه و سیره عملی آنها است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: 275 برنامه ویژه بزرگداشت در گلستان پیش بینی شده که برخی نیز انجام شده است و تا پایان پنج روز عزای عمومی ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: مراسم عزاداری متمرکز استانی روز پنجشنبه سوم خرداد ماه ساعت 9 صبح در محل مصلی گرگان که مکان خاطره انگیز دیدار رییس جمهور شهید با مردم استان است، برگزار خواهد شد.

مهاجر اظهار کرد: رییس جمهور شهید در نخستین شورای اداری کشور، تسهیل در حضور مردم، تسریع در رسیدگی به کار مردم و تکریم مردم را اولویت دولت مردمی عنوان داشت و ما نیز موظف هستیم در این راستا حرکت کنیم.

وی یادآور شد: در جلسه سران قوا، انتخابات زود هنگام ریاست جمهوری چهاردهم را هشتم تیرماه تعیین کرده اند، ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات نیز از دهم تا چهاردهم خرداد ماه انجام خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: با توجه به برگزاری موفق انتخابات گذشته و دور دوم انتخابات که به تازگی برگزار شد، شرایط برگزاری انتخابات با راهبری استاندار گلستان فراهم است، از همه دستگاه ها انتظار می رود مانند گذشته همکاری و تعامل را با ستاد انتخابات داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید آیت الله رییسی، رییس جمهور ابدی ایران اسلامی ماند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید آیت الله رییسی، رییس جمهور ابدی ایران اسلامی ماند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.