ضرورت مهیاسازی زیرساخت های لازم برای خدمتگزاری بهتر به زایران اربعین 1403

ضرورت مهیاسازی زیرساخت های لازم برای خدمتگزاری بهتر به زایران اربعین 1403

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا، گفت: با اجرای برنامه ریزی های پیش بینی شده و مهیاسازی زیرساخت های لازم به خصوص در میدان باید نسبت به آمادگی برای برگزاری بهینه و خدمتگزاری شایسته به زایران اربعین حسینی (ع) اقدام شود.

به گزارش نوتیفیکیت، سردار محمد شرفی در جلسه قرارگاه اربعین حسینی (ع) که در ستاد فرماندهی انتظامی کشور برگزار شد گفت: برگزاری کنگره عظیم اربعین حسین (ع) برکات بی شماری دارد که از آن جمله می توان به مواردی نظیر گسترش فضای معنوی، اقتدار و هم گرایی جامعه اسلامی در سطح جهان و همچنین پیشرفت های عمرانی و زیرساختی در استان های میزبان در این مسیر اشاره کرد.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا تصریح کرد: در فرصت باقیمانده یعنی کمتر از سه تا چهار ماه مانده به اربعین باید با اجرای برنامه ریزی های پیش بینی شده و مهیا سازی زیر ساخت های لازم بخصوص در میدان نسبت به آمادگی برای برگزاری بهینه و خدمتگزاری شایسته به مردم اقدام شود.

وی خاطر نشان کرد: در برنامه ریزی ها با توجه به شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم باید بیش از پیش به مشارکت مردمی در ماموریت ها به خصوص ماموریت عظیم اربعین حسینی (ع) توجه و مردم پایه بودن مدنظر قرار گیرد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس، در این جلسه ضمن تشریح اقدامات انجام شده بر برنامه ریزی زیر ساخت های لازم و همچنین کاهش استفاده از نیروی انسانی با بهره مندی از فناوری و تکنولوژی برای تسهیل تردد زایران تاکید شد.

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرورت مهیاسازی زیرساخت های لازم برای خدمتگزاری بهتر به زایران اربعین 1403" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرورت مهیاسازی زیرساخت های لازم برای خدمتگزاری بهتر به زایران اربعین 1403"، کلیک کنید.