عاشقانه پرسپولیس – اوسمار وارد مراحل جدی شد!

عاشقانه پرسپولیس - اوسمار وارد مراحل جدی شد!

آفتاب نیوز :

اوسمار ویرا سرمربی برزیلی پرسپولیس که این روز ها به یک چهره محبوب تبدیل شده، وقتی قرار شد به جای یحیی گل محمدی سکان هدایت سرخ ها را بر عهده بگیرد فقط فحش خورد. نه فقط خود ویرا که من حیث المجموع، باشگاه پرسپولیس و تصمیم سازان آن هم از این اعتراض های خشن در امان نماندند!

طبیعی است با چند نتیجه خوب و ثبات پرسپولیس در جدول لیگ، خیلی ها فعلا گل محمدی را فراموش کردند، حرفی از برانکو هم نمی زنند و در حال حاضر دارند از هنر مربیگری اوسمار لذت می برند. حالا سوال این است: اگر اوسمار نتواند جام بگیرد و پرسپولیس از کورس قهرمانی جا بماند، آیا محبوبیت فعلی این مربی سر جای خود باقی است؟ آیا اوضاع به همان دورانی بر نمی گردد که می خواستند اوسمار را سرمربی کنند، اما جراتش را نداشتند؟

اوسمار همان طور که از ابتدا هم به نظر می رسید، بعد از استعفای غیرمننتظره یحیی گل محمدی بهترین گزینه ممکن برای نیمکت پرسپولیس بود. او شناخت کافی از این تیم داشت و با بازیکنان در زندگی های اردویی و تمرینی، شریک بود. ضمن این که چهره ای جوان و باانگیزه محسوب می شد که می توانست همه تجربه اش را از آکادمی ها و تیم های مختلف برزیلی به پرسپولیس منتقل کند.

با این همه، او خیلی نباید روی مرام و معرفت فوتبال ایران حساب کند؛ اینجا خبری از داستان های عاشقانه و رمانتیک نیست. در فوتبال ایران، مربیان روی لبه تیغ راه می روند و با 2 باخت، همه چیز به حالت اولیه برمی گردد. اوسمار حتی می تواند به تنظیمات کارخانه برگردد و به همان مربی مظلومی تبدیل شود که حتی خوش بین ترین هواداران پرسپولیس هم نمی پذیرفتند او جانشین گل محمدی شود.

برای دوست داشتن اوسمار و عاشقانه ای که کم کم دارد در پرسپولیس جدی می شود، باید کمی صبر کرد؛ هر چند منطق می گوید در تیمی که انتخاب مربی ایرانی برایش بسیار سخت است، بودن چهره ای مثل اوسمار ویرا که خوب حرف می زند و تیمش را هم درست هدایت می کند یک غنیمت بزرگ محسوب می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عاشقانه پرسپولیس – اوسمار وارد مراحل جدی شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عاشقانه پرسپولیس – اوسمار وارد مراحل جدی شد!"، کلیک کنید.