عکس | رونمایی از قدرتمندترین پراید جهان

به گزارش نوتیفیکیت، مالک یک فورد فستیوا 1988 موتور اصلی این خودرو را با یک پیشرانه 1.6 لیتری اکو بوست از فورد فیستا ST مدرن جایگزین کرده است. مالک آن به همین جا بسنده نکرد و دستی هم به ظاهر آن کشید.

این پراید 300 اسب بخار قدرت دارد! /عکس

اولین نسل فستیوا تنها با یک گزینه موتور در بازار ایالات متحده عرضه شد؛ یک موتور 1.3 لیتری چهار سیلندر مزدا، که تنها 58 اسب بخار قدرت داشت. موتور جدید نصب شده نه تنها از همان ابتدا قدرتمندتر است، بلکه اصلاح هم شده است. موتور EcoBoost فستیوا به لطف توربوشارژر S280 Turbo Technics و تغییر در ECU و برخی اصلاحات فنی دیگر، اکنون 300 اسب بخار قدرت تولید می کند. در حالی که 300 اسب بخار ممکن است دیگر زیاد به نظر نرسد، اما این خودرو تنها حدود 680 کیلوگرم وزن دارد!

این پراید 300 اسب بخار قدرت دارد! /عکس

چرخ های پهن و چراغ های جلوی LED، از تغییرات ظاهری فورد فستیوا محسوب می شوند. فورد فیستا (پراید مشهور در ایران) هرگز جذاب یا هیجان انگیز نبود و خودرویی صرفا اقتصادی، ارزان و کم مصرف بود. با این حال، به لطف قیمت فوق العاده پایین، وزن بسیار کم و سادگی مکانیکی، می تواند هیجان انگیزتر از قبل ظاهر شود.

در «این پراید 300 اسب بخار قدرت دارد» بیشتر درباره این خودروی استثنایی بخوانید.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | رونمایی از قدرتمندترین پراید جهان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | رونمایی از قدرتمندترین پراید جهان"، کلیک کنید.