عکس| یامگا تکلیف فصل بعد را مشخص کرد

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت؛ کوین یامگا که مدت ها به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه چشم از میادین دور بود و نتوانست استقلال را در حساس ترین مقطع فصل در مسیر رسیدن به قهرمانی همراهی کند، از حالا تکلیف فصل آینده خود را مشخص کرد.

ستاره فرانسوی استقلال که در جریان تمرینات این تیم در برخورد با امید حامدی فر از ناحیه چشم مصدوم شد، حالا برای درمان خود به کشورش بازگشته و امیدوار است با بهبودی کامل به ایران برمی گردد و به تمرینات آبی ها اضافه شود.

کوین یامگا که طی روزهای گذشته شایعات عجیبی را متوجه خود شد و نسبت به آن واکنش نشان داد، اکنون اعلام کرد که مجددا به ایران برمی گردد و منتظر شروع برای تمرینات آبی ها است.

2030115

یامگا در یک پست اینستاگرامی عنوان کرد: «ناراحت کننده است که نتوانستیم خوشحالتان کنیم، اما به کاری که تیم توانست با تمام سختی ها انجام دهد، افتخار می کنم. با تشکر فراوان از ارتش آبی بخاطر حمایت های بی نظیر شما. بی صبرانه منتظر شروع فصل جدید برای جنگیدن در این پیراهن هستیم و برویم تا به چیزی که لایقش هستیم، دست پیدا کنیم.»

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| یامگا تکلیف فصل بعد را مشخص کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| یامگا تکلیف فصل بعد را مشخص کرد"، کلیک کنید.