عکس| 4 طرح سامسونگ برای گلکسی S25 الترا

آفتاب نیوز :

حالا شاهد انتشار اولین اطلاعات درباره قدرتمندترین عضو این خانواده، یعنی گلکسی S25 اولترا هستیم که از بررسی چهار طراحی مختلف توسط سامسونگ خبر می دهد.

سامسونگ ظاهراً طراحی گوشی های تاشوی گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 را نهایی کرده و حالا تمرکز خود را به سری گلکسی S25 معطوف کرده است. طبق شایعات، تولید قطعات نسل بعدی گوشی های تاشوی سامسونگ در ماه مه شروع می شود.

چهار طراحی برای گلکسی S25 اولترا
طبق ادعای یک منبع دنیای فناوری به نام PandaFlash، سامسونگ مشغول آزمایش چهار نمونه اولیه برای گلکسی اس 25 اولترا است. این منبع با انتشار تصویری، این چهار نمونه اولیه را به نمایش گذاشته است.

طبق تصویر بالا، ظاهراً طراحی بخش جلویی پرچمدار آینده سامسونگ تغییر چندانی نخواهد کرد. البته با توجه به اینکه سامسونگ سال گذشته میلادی گلکسی S24 اولترا را با تغییرات طراحی روانه بازار کرد، عدم تغییر آن چندان تعجب برانگیز نیست. گلکسی S24 اولترا به نمایشگر تخت مجهز شده است و حاشیه های بسیار کمی دارد.

به نظر می رسد تنها تغییر پنل جلویی گلکسی S25 اولترا به میزان حاشیه ها و همچنین گوشه های فریم مربوط باشد. در حالت کلی، اگر تغییرات مدنظر سامسونگ دقیقاً مشابه همین تصویر باشد، با تغییرات محسوسی روبه رو نخواهیم شد.

درنهایت باید به دو موضوع اشاره کنیم؛ یکی اینکه منبعی که اطلاعات امروز را منتشر کرده است، یک منبع جدید محسوب می شود و سابقه کمی در این حوزه دارد. موضوع دوم به طراحی پنل پشتی مربوط می شود.

تصویر منتشرشده بخش جلویی پرچمدار آینده سامسونگ را نشان می دهد و این درحالی است که شاید سامسونگ به سراغ طراحی متفاوتی برای پنل پشتی و دوربین ها برود. با توجه به اینکه چند ماه تا معرفی سری گلکسی S25 باقی مانده است، باید منتظر انتشار شایعات و گزارش های بیشتری در این زمینه باشیم.

عکس| 4 طرح سامسونگ برای گلکسی S25 الترا

منبع: مجله نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| 4 طرح سامسونگ برای گلکسی S25 الترا" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| 4 طرح سامسونگ برای گلکسی S25 الترا"، کلیک کنید.