فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی نیشابور به شهادت رسید

فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی نیشابور به شهادت رسید

نوتیفیکیت/خراسان رضوی فرماندار نیشابور گفت: در پی درگیری نیروهای انتظامی این شهرستان با تعدادی از قاچاقچیان فرمانده یگان امداد نیز به شهادت رسید.

مهدی دونده در گفت و گو با نوتیفیکیت با بیان اینکه در پی این درگیری که صبح امروز ۱۹ تیر به وقوع پیوست متأسفانه سروان هادی میرآبادی به شهادت رسید و یک نفر دیگر نیز زخمی شد، افزود: متهمین دستگیر شدند و ابعاد بیشتر این درگیری در دست پیگیری است.

وی خاطرنشان کرد: شورای تأمین تشکیل شده و به زودی فرمانده انتظامی شهرستان گزارش مربوطه را ارائه خواهد کرد.

سروان هادی میرآبادی فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی نیشابور، صبح امروز در عملیات درگیری با قاچاقچیان در روستای جیلوی این شهرستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 سرهنگ حسین احمدی فرمانده انتظامی نیشابور همچنین اظهار کرد: ساعتی قبل تیم‌های یگان امداد و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی نیشابور برای دستگیری متهم تحت تعقیب وارد عمل شدند.

وی افزود: رویارویی پلیس و متهم در یکی از روستاهای شهر نیشابور رخ داد که در این درگیری مسلحانه سروان هادی میرآبادی و دو تن از کارکنان انتظامی مجروح و متهم به همراه سه نفر دیگر نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی نیشابور خاطرنشان کرد: با وجود انتقال مجروحان این درگیری مسلحانه به بیمارستان و تلاش پزشکان سروان «هادی میرآبادی» به درجه رفیع شهادت نائل شد.

سرهنگ احمدی گفت: با توجه به کشف اسلحه و ادوات جرم از مخفیگاه متهم تحقیقات در این باره ادامه دارد.

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی نیشابور به شهادت رسید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی نیشابور به شهادت رسید"، کلیک کنید.