قلعه نویی: از رییسی و قالیباف فقط یک خواسته داشتیم

قلعه نویی: از رییسی و قالیباف فقط یک خواسته داشتیم

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت؛ امیر قلعه نویی گفت: در ابتدا باید سال نو را به مردم عزیز ایران تبریک بگویم. سال گذشته برای مردم ما با مشکلات اقتصادی همراه بود در حالیکه این مردم لایق بهترین زندگی هستند، چون مردم بسیار خوب و نجیبی داریم. امیدوارم در سال جدید این مشکلات به حداقل برسد تا تا هیچ پدری شرمنده خانواده خود نباشد. بنده و مهدی طارمی در پایان دیدار ایران و ژاپن وقتی آقایان رییسی و قالیباف تماس گرفتند تا آن موفقیت را تبریک بگویند تنها روی یک موضوع تاکید کردیم و آن هم مشکلات اقتصادی مردم بود و آقایان هم گفتند تلاش می کنیم تا این مشکلات مرتفع شود. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد. ایران کشور ثروتمندی است و مردمش باید زندگی بهتری داشته باشند.

در گزارش اطلاعات آنلاین آمده است: وی در ادامه در پاسخ به این سوال که سال 1402 برای خودش چگونه گذشت گفت: سال برای بنده با اتفاقات خوب و بدی همراه بود، اما تنها یک حسرت دارم و آن هم به بازی های جام ملت های آسیا مربوط می شود و آن بازی برابر قطر. تنها حسرتم این است که چرا نتوانستیم مردم ایران را مثل بازی با ژاپن خوشحال کنیم. هنوز هم به آن بازی فکر می کنم. حق ما پیروزی بود، اما اتفاقات فوتبال اجازه نداد به حق مان برسیم. بارها فیلم آن بازی را تماشا کرده ام و هنوز ناراحت آن فرصت هایی هستم که از دست دادیم.

قلعه نویی درباره انتقادات به کادر فنی تیم ملی در پایان جام ملت های آسیا گفت: بنده با انتقاد مخالف نیستم، اما انتقادی که از روی دلسوزی باشد نه از روی حب و بغض. عده ای از روی بغض انتقاد کردند. ما هم خیلی ایراد داریم؛ انسان هستیم و اشتباه می کنیم؛ معصوم که نیستیم، ولی باید انصاف را هم رعایت کرد. عده ای رفتارهایی می کنند که به فوتبال کمکی نمی کند؛ البته همه اینگونه نیستند. مگر آقای جلال چراغپور از ما انتقاد نکرد؟ خیلی هم خوشحال شدیم.

وی پیرامون این بحث که؛ بارها عذرخواهی کرده، اما به اشتباهات کادر فنی اشاره ای نکرده است گفت: من با فضای مجازی و برخی صحبت هایی که آنجا شده کاری ندارم بلکه می گویم کدام مربی قبل از ما بعد از شکست آمد و عذرخواهی کرد؟ کدام شان آمدند در یک برنامه زنده و به مردم توضیح دادند؟ بعد از این همه سال که در فوتبال هستم می دانم چه کسی از روی بغض حرف می زند و چه کسی دلش برای فوتبال می سوزد.

قلعه نویی درباره انتقادات خداداد عزیزی بعد از جدایی از کادر فنی گفت: خداداد به نظر من خیلی باهوش است و اگر انتخاب های بهتری در فوتبال داشت می توانست یکی از بهترین مربیان کشور باشد. با او حرف هایی به صورت تلفنی زدم که اجازه بدهیم امانت بماند. اشکالی ندارد انتقاد، اما همه ما باید در زمان انتقاد کردن منصف باشیم.

وی در پایان گفت: وارد سال جدید شده ایم و جا دارد از همه مردم حلالیت بطلبم. تمام تلاش ما این است که فوتبال ملی را به مسیر اصلی خود برگردانیم. طی یکسال گذشته تلاش بنده و همکارانم فقط این بود که شادی را به مردم هدیه کنیم و از حالا به بعد هم با همین نگاه جلو می رویم.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قلعه نویی: از رییسی و قالیباف فقط یک خواسته داشتیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قلعه نویی: از رییسی و قالیباف فقط یک خواسته داشتیم"، کلیک کنید.