لطیفی: معضل ما اسطوره کشی است

لطیفی: معضل ما اسطوره کشی است

نوتیفیکیت/آذربایجان شرقی پیشکسوت استقلال گفت: بر خلاف کشورهای دیگر که دنبال اسطوره سازی هستند در کشور ما اسطوره کشی وجود دارد، من خواهشم از مسیولین کشور این است که به پیشکسوتان توجه بیشتری کند.

علی لطیفی در جریان دیدار دوستانه برگزار شده به یاد مرحوم رضا حسن زاده اظهار کرد: محمدرضا زنوزی را تا حالا از نزدیک ندیده ام، اما زمانی که تعدادی از هواداران تراکتور او را مقصر دانستند با تمام وجودم ایستادم و گفتم که فوتبال به امثال ایشان دارد و خصوصا در آذربایجان باید مجسمه او را باید طلا بگیرند و وسط شهر قرار دهند تا الگویی شود برای دیگر افراد متمول که وارد فوتبال شوند، قسم می خورم که زنوزی را تا حالا از نزدیک ندیده ام.

لطیفی افزود: من با اینکه همیشه گفته ام عاشق استقلال هستم، ترک هستم و تراکتور عشق من است، اردبیلی هستم اما تراکتور مرزها را نمی شناسد، اردبیلی و تبریزی ندارد و من عاشق این باشگاه هستم.

پیکشسوت استقلال گفت: امیدوارم بزرگانی مانند رضا حسن زاده زمانی که در قید حیات هستند، کریم باقری، سیروس دین محمدی، رسول خطیبی و خیلی های دیگر به این ها زمانی که حضور دارند نیاز دارند، این خواست آذربایجان نیست و در کشور ما معضلی وجود دارد که برخلاف کشورهای دیگر که دنبال اسطوره سازی هستند در کشور ما اسطوره کشی وجود دارد، من خواهشم از مسیولین کشور این است که به پیشکسوتان توجه بیشتری کند.

به گزارش نوتیفیکیت، او ادامه داد: در این فوتبال باید امثال زنوزی ها را حمایت بکنند، این را از هواداران تراکتور خواهش می کنم، تراکتور با این هواداران دیر یا زود قهرمان خواهد شد، هوادار تراکتور فوتبال فهم است، زمانی که ما در این جا حاضر می شدیم اگر خوب بازی می کردند حتی اگر می باختند تشویق می کردند، بی تعارف می گویم که هواداران تراکتور باید پشت زنوزی باشند، افرادی که از مالشان می گذرند باید حمایت شوند.

وی ادامه داد: الان در زمانی قرار داریم که به دلیل مشکلات اقتصادی ای که وجود دارد وقتی می رویم و شام می خوریم جریت می خواهد که یک نفر شام نفر دیگر را حساب کند، او اینگونه در تراکتور هزینه می کند و این تیم را به یک قطب بزرگ در فوتبال ایران تبدیل کرده است، قهرمانی مهم نیست و این تیم در جایگاه بالایی قرار گرفته است.

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لطیفی: معضل ما اسطوره کشی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لطیفی: معضل ما اسطوره کشی است"، کلیک کنید.