لیگ برتر والیبال| شهدابی ها در آستانه صعود به فینال/ دبل پیروزی یزدی ها مقابل نماینده ارومیه

لیگ برتر والیبال| شهدابی ها در آستانه صعود به فینال دبل پیروزی یزدی ها مقابل نماینده ارومیه

تیم والیبال شهداب یزد مدافع عنوان قهرمانی با شکست شهرداری ارومیه در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی در آستانه صعود به فینال لیگ برتر مردان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران از روز یکشنبه پنجم فروردین با حضور چهار تیم فولاد سیرجان ایرانیان، پیکان تهران، شهداب یزد و شهرداری ارومیه در سالن فدراسیون والیبال آغاز شد و به مدت شش روز مسابقات این مرحله پیگیری می شود.

در نخستین دیدار این مرحله که روز گذشته برگزار شد، تیم های فولاد سیرجان ایرانیان و پیکان تهران به مصاف یکدیگر رفتند و فولادی ها سه بر یک به پیروزی رسیدند تا گام مهمی برای صعود به فینال برداشته باشند.

از ساعت 19 امروز (دوشنبه ششم فروردین) دو تیم شهداب یزد و شهرداری ارومیه در دومین و آخرین دیدار دور رفت این مرحله در سالن فدراسیون والیبال به مصاف یکدیگر رفتند و شهدابی ها هم سه بر یک به پیروزی رسیدند تا برای صعود به فینال تنها به یک برد دیگر نیاز داشته باشند.

شهباز صدری به عنوان نماینده سازمان لیگ و حمید راهجردیان به عنوان ناظر فنی و داوری، نظارت بر این مسابقه را برعهده داشتند.

مسابقه دور رفت مرحله نیمه نهایی سومین جدال دو تیم شهداب و ارومیه در لیگ برتر مردان سال 1402 بود که شهداب دبل پیروزی مقابل حریف به دست آورد.

حدود یک هزار و 500 نفر از علاقمندان مرد و زن والیبال این مسابقه جذاب را در سالن فدراسیون والیبال نظاره گر بودند. میلاد تقوی رییس فدراسیون والیبال، وحید مرادی نایب رییس، محسن ترابی سرپرست دبیری، محمد ترکاشوند، بهروز عطایی و مسیولین دو باشگاه نیز از جایگاه ویژه شاهد عملکرد بازیکنان دو تیم شهداب و ارومیه بودند.

دیدار برگشت دو تیم شهداب و ارومیه ساعت 19 روز چهارشنبه هشتم فروردین برگزار می شود و مدافع عنوان قهرمانی در صورت کسب دومین پیروزی، حریف برنده نهایی جدال پیکان و فولاد سیرجان خواهد شد.

تیم شهداب یزد در پایان مرحله مقدماتی رتبه سوم را با 17 برد و 52 امتیاز از آن خود کرد و شاگردان محمدرضا تندروان در مرحله یک چهارم نهایی در دو دیدار متوالی ایفاسرام اردکان را شکست دادند و به مرحله بعد صعود کردند.

شهداب یزد مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر مردان که از سال 1398 فعالیت در لیگ برتر را شروع کرده است، در سال های 1400 و 1401 و در سومین و چهارمین حضور خود در این رقابت ها به مقام قهرمانی دست یافت و در سال 1402 به دنبال هت تریک قهرمانی است.

شهرداری ارومیه در ابتدای دور برگشت لیگ برتر مردان با پنج برد و 13 امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار داشت و با نمایش بازی های خوب در دور برگشت و کسب 9 برد دیگر در پایان مرحله مقدماتی با 14 پیروزی و 39 امتیاز، به رتبه هفتم رسید تا ضمن پنج پله صعود در جدول به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

این تیم در مرحله نخست پلی آف در سه مسابقه به مصاف طبیعت تیم دوم جدول رفت و با کسب دو پیروزی مقابل این تیم قدرتمند، ضمن شگفتی سازی حریف شهداب در مرحله نیمه نهایی شد.

تیم های شهداب و ارومیه در مرحله مقدماتی در دو دیدار به مصاف یکدیگر رفتند که در مسابقه رفت (29 آذر) نماینده ارومیه سه بر دو به پیروزی رسید و در دیدار برگشت (16 اسفند) شهداب سه بر صفر فاتح میدان شد و نماینده یزد در دور رفت مرحله نیمه نهایی دومین برد خود مقابل شهرداری ارومیه در لیگ برتر مردان سال 1402 را ثبت کرد.

در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی تیم فولاد سیرجان موفق به شکست پیکان شد و دو تیم از ساعت 19 فردا (سه شنبه هفتم فروردین) در دور برگشت به مصاف یکدیگر می روند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیگ برتر والیبال| شهدابی ها در آستانه صعود به فینال/ دبل پیروزی یزدی ها مقابل نماینده ارومیه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیگ برتر والیبال| شهدابی ها در آستانه صعود به فینال/ دبل پیروزی یزدی ها مقابل نماینده ارومیه"، کلیک کنید.