مربی فولاد: اخراج ویسی درست نبود/ کنت در بازی های آینده عملکرد بهتری خواهد داشت

مربی فولاد: اخراج ویسی درست نبود کنت در بازی های آینده عملکرد بهتری خواهد داشت

مربی فولاد خوزستان گفت: ویسی از مربیانی است که نیمکت تیمش را آرام می کند و به نظرم اخراج وی از سوی داور تصمیم درستی نبود.  

نادر غبیشاوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، درباره تساوی خانگی فولاد خوزستان مقابل هوادار اظهار کرد: در حالی که جریان بازی را در اختیار داشتیم برخلاف انتظار دروازه تیممان باز شد. هدف جبران گل خورده بود، اما در حالی برای تیم هوادار پنالتی گرفته شد که خطایی از سوی بازیکن فولاد رخ نداد. با وجود اینکه دو گل عقب افتادیم، اما بچه ها به خودشان آمدند و توانستند با زدن سه گل از حریف پیش بیفتند.  

وی ادامه داد: تمهیدات عبدالله ویسی باعث شد تا در آستانه پیروزی قرار بگیریم، اما در وقت های اضافه بازی دروازه مان باز شد و نتوانستیم برنده باشیم. در مجموع بازی خوبی را از سوی هر دو تیم دیدیم. در نیمه اول هوادار بازی بهتری انجام داد ولی در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم. نتیجه هم گویای این موضوع است. متاسفانه بازی را نبردیم و به تساوی رسیدیم تا دو امتیاز مهم را از دست بدهیم. هوادار تیم خوبی است و به مسعود شجاعی بابت تیم خوبی که ساخته، خسته نباشید می گویم. او از مربیان آینده دار فوتبال ماست.  

مربی دروازه بان های فولاد خوزستان در خصوص اینکه کریستوفر کنت روی دو گل از سه گل هوادار دچار اشتباه شد، تصریح کرد: برای هر دروازه بانی روزی وجود دارد که تمرکز و آمادگی ذهنی لازم را ندارد و عملکرد همیشگی را نشان نمی دهد. برای بیشتر گلر ها پیش آمده که در یک یا چند بازی با آمادگی همیشگی بازی نکنند. کریستوفر کنت جزو بازیکنان خوب تیم ما بوده و در بسیاری از بازی ها منجی تیم ما شده است. حتی در بسیاری از دیدار ها روی گل خورده تقصیری نداشته است. طبیعی است که نتواند یک روز آماده نباشد. روی گل اول هوادار هم غافلگیر شد و به نظر می آمد توپ سانتر می شود، اما مستقیم به داخل دروازه رفت. قطعاً کنت در بازی های بعدی عملکرد بهتری خواهد داشت.  

وی در خصوص اخراج عبدالله ویسی از سوی داور عنوان کرد: ما خیلی تعجب کردیم وقتی ویسی از داور کارت زرد اول را گرفت، چون او کار خاصی نکرد. نیمکت تیم هوادار هم از دوستان ما هستند و دلیل اعتراض آنها عجیب بود. ویسی لحظه ای روی حساسیت بازی و اینکه تحت فشار بود به داخل زمین رفت و اخطار گرفت. او متوجه اخطار نشد و دوباره به داخل زمین رفت که باعث شد کارت قرمز را بگیرد. بودن ویسی کنار زمین خیلی اهمیت داشت تا تیم را هدایت کند. هر چند از روی سکو هم تلاش زیادی می کرد تا تیم رو به جلو بازی کند. از کمیته داوران می خواهم داورانی را انتخاب کند که روانشناسی بدانند. احمد محمدی از داوران خوب ماست ولی باید بداند مربیان تحت چه فشاری هستند. ویسی از مربیانی است که نیمکت تیمش را آرام می کند و به نظرم اخراج وی از سوی داور تصمیم درستی نبود.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مربی فولاد: اخراج ویسی درست نبود/ کنت در بازی های آینده عملکرد بهتری خواهد داشت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مربی فولاد: اخراج ویسی درست نبود/ کنت در بازی های آینده عملکرد بهتری خواهد داشت"، کلیک کنید.