مردم پایه و اساس ایجاد تحول در جامعه هستند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

مردم پایه و اساس ایجاد تحول در جامعه هستند - خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار نوتیفیکیت، اکبر ایازی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: لازم است مردم برای پیشرفت و آبادانی شهر در کنار مسیولین باشند.

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد با اشاره به شعار سال که “جهش تولید با مشارکت مردم” می باشد، خاطرنشان کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری، ضروری است که صاحب نظران در این حوزه وارد شده و با ارایه راهکارهای مناسب، مسیولان را یاری کنند.

وی افزود: مردمی کردن کارها هزینه ها را کاهش و سرمایه های اجتماعی را افزایش داده و سطح نشاط اجتماعی را در جامعه بالا می برد.

ایازی با تاکید بر اینکه مردم اساس و پایه ایجاد تحول در جامعه هستند، گفت: مشارکت دادن مردم در امور باعث می شود احساس کنند که در جایگاه خودشان که جایگاه رشد و شکوفایی در کشور است، قرار دارند.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد در ادامه به راهکارهای ایجاد مشارکت مردم در امور اجرایی و پیشرفت جامعه اشاره و تصریح کرد: این مهم از طریق شناخت مردم و ظرفیت ها و توانمندی های ایشان، اعتماد به مردم و توانمندی های اقشار مختلف جامعه و هدایت آن به سمت حل مشکلات با نگاه مساله محور امکان پذیر خواهد بود.

ایازی همچنین تاکید کرد: مسیولان وظیفه دارند با برنامه ریزی مناسب و تامین اعتبار لازم، بستر لازم را برای توسعه و آبادانی فراهم سازند لیکن امر توسعه بدون مشارکت و همراهی مردم میسر نخواهد شد.

وی با اشاره به نقش مردم در امور مدیریت شهری و پیشرفت و آبادانی شهر گفت: همکاری عمومی و رعایت قوانین در حوزه های مختلف نظیر عدم تخلف در ساختمان سازی، پرهیز از آسیب زدن به اموال عمومی، پرداخت به موقع بدهی و عوارض شهری از جمله مواردی است که به عنوان مصادیقی از نقش مردم در توسعه و آبادانی شهر، یاری دهنده می باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در سال 1402 تلاش بسیار و اقدامات خوبی برای پیشرفت و آبادانی شهرکرد از سوی مجموعه مدیریت شهری و سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری شهرکرد انجام گرفت که در نظر داریم در کنار مردم شریف، این تلاش ها و اقدامات در سال جدید نیز با قوت بیشتر و بهتری ادامه داشته باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم پایه و اساس ایجاد تحول در جامعه هستند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم پایه و اساس ایجاد تحول در جامعه هستند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.