موشک های حزب الله لبنان «رویسات العلم» را هدف قرار داد

موشک های حزب الله لبنان «رویسات العلم» را هدف قرار داد

حزب الله لبنان اعلام کرد که موضع صهیونیستی «رویسات العلم» واقع در شمال سرزمین های اشغالی را هدف قرار داده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای از عملیات جدید خود علیه یکی از مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع رسانی جنگی حزب الله لبنان در این بیانیه تاکید کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت 4:40 عصر امروز چهارشنبه بیست وچهارم آوریل 2024 موضع رویسات العلم واقع در تپه های اشغالی کفرشوبا را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

خبرنگار الجزیره نیز از به صدا درآمدن آژیر هشدار در منطقه «مجدل شمس» واقع در جولان اشغالی خبر داد.

علاوه بر این رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که چندین عملیات از سمت لبنان علیه منطقه «عرب العرامشه» واقع در شمال سرزمین های اشغالی انجام شده، اما آژیر هشدار در این منطقه به صدا درنیامده است.

همچنین این رسانه ها گزارش دادند که منطقه «مرگلیوت» واقع در شمال سرزمین های اشغالی از 24 ساعت گذشته تاکنون با قطعی جریان برق روبرو بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موشک های حزب الله لبنان «رویسات العلم» را هدف قرار داد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موشک های حزب الله لبنان «رویسات العلم» را هدف قرار داد"، کلیک کنید.